پشتیبانی 360 درجه
 از استودیوی ایکس‌بادی شما


ماموریت ایکس‌بادی مجهز کردن تمامی شرکای تجاری ایکس‌بادی به کامل‌ترین و بروزترین راه‌کارهای نوآورانه برای تحقق رویاها و اهدافشان است. ایکس‌بادی در راستای این هدف با طرح پشتیبانی 360 درجه به نام Acticare 360 پستیبانی کامل تجاری از کسب‌وکارهای ایکس‌بادی را در 55 کشور جهان از طریق نمایندگی‌های معتبر خود فراهم نموده است 

XBody Acticare 360

نگهبان شما در حساس‌ترین مراحل کسب‌وکار
مراحل کلیدی راه‌اندازی و مدیریت یک کسب‌و‌کار موفق با ایکس‌بادی شامل راه اندازی استودیو، جذب مشتری و مدیریت استودیو است. ما در تمامی این مراحل با تهیه دستور‌العمل‌های آزموده شده حاصل از تجارب فراوان و همچنین فیلم‌های آموزشی و مشاوره‌های نفر به نفر، پشتیبان شما برای رسیدن به موفقیت خواهیم بود. با پشتیبانی همه‌جانبه ما دیگر رسیدن به موفقیت در راه‌اندازی کسب‌و‌کار با ایکس‌بادی به آزمون و خطا و بخت و اقبال نیازمند نخواهد بود. 
پشتیبانی 360 درجه ایکس‌بادی از استودیوها در تمامی مراحل از طراحی استودیو تا افتتاحیه و راه‌اندازی، از جذب اولین مشتری تا یک کسب‌و‌کار موفق با بیش از 100 مشتری و نحوه مدیریت استودیو برای رسیدن به حداکثر بهره‌وری در ارائه خدمات، اطمینان رسیدن به موفقیت را برای صاحبین استودیوهای ایکس‌بادی به همراه خواهد داشت.
برای اطلاع دقیق‌تر از خدمات پشتیبانی 360 درجه ما در مراحل مختلف راه‌اندازی کسب‌و‌کار به بخش مربوط به آن مرحله مراجعه کنید.
راه‌اندازی
1

راه‌اندازی
استودیو ایکس‌بادی

  • مشاوره تجاری راه‌اندازی کسب‌وکار
  • راهنمای طراحی و چیدمان استودیو
  • ارائه محتوای تبلیغاتی اولیه
  • انتخاب و آموزش نیروی انسانی
جذب
2

جذب
مشتریان اولیه

  • راهنمای جامع بازاریابی تخصصی ای ام اس
  • آموزش تخصصی مربیان
  • مشاوره بازاریابی
مدیریت
3

مدیریت
استودیو

  • راهنما و دستورالعمل جامع مدیریت استودیو
  • پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش
  • فیلم‌های آموزشی
1

افتتاح
اولین استودیو

چگونه کسب‌و‌کار خود را شروع کنید؟

مشاوره تجاری راه‌اندازی کسب‌وکار

مشاوره اختصاصی و نفر به نفر در اولین قدم‌های راه‌اندازی کسب‌وکار به شما در انتخاب مدل کسب‌و‌کار، بررسی طرح تجاری و محاسبه مدت زمان بازگشت سرمایه و رسیدن به پاسخ سایر مسائل اساسی برای سرمایه‌گذاری کمک خواهد نمود.
مشاوره تجاری راه‌اندازی کسب‌وکار
راهنمای طراحی و چیدمان استودیو

راهنمای طراحی و چیدمان استودیو

بر اساس سال‌ها تجربه و بررسی موفق‌ترین استودیوها ایکس‌بادی در سراسر دنیا، راهنمای طراحی و چیدمان استودیو تهیه و تالیف گردیده است تا با مشخص کردن تمامی باید‌ها و نبایدها بهترین راهنما برای انتخاب مناسب‌ترین مکان و تجهیز و دکور استودیو برای سرمایه‌گذاران باشد.

ارائه محتوای تبلیغاتی اولیه

در ابتدای راه‌اندازی کسب‌و‌کار ایکس‌بادی، نیازی به صرف وقت و هزینه برای تولید محتوای تبلیغاتی برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی و یا معرفی خدمات خود در سایر کانال‌های بازاریابی نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید از محتوای تبلیغاتی آماده شده برای استودیوهای ایکس‌بادی بهره برده و سرعت شروع کسب‌و‌کار خود را افزایش دهید.
ارائه محتوای تبلیغاتی اولیه
انتخاب و آموزش نیروی انسانی

انتخاب و آموزش نیروی انسانی

به پشتوانه تمامی تجربیات موجود در راه‌اندازی کسب‌وکارهای موفق ایکس‌بادی در سراسر دنیا، تمامی نکات لازم برای انتخاب مناسب‌ترین پرسنل تحت عنوان راهنمای جذب پرسنل گردآوری شده و در مرحله‌ی بعدی با برگزاری کلاس‌های هفتگی و آموزش نیروی کار در کمترین زمان ممکن، بهره‌وری استودیو حداکثر شده و دیگر تامین نیروی انسانی برای سرمایه‌گذار دشوار نخواهد بود.
2

جذب
مشتریان اولیه

چگونه مشتری جذب کنید؟

راهنمای جامع بازاریابی تخصصی تمرینات ورزشی و ایکس‌بادی

ما به عنوان مشاور و پشتیبان کسب‌و‌کار شما، از اهمیت جذب مشتری و تبدیل آنها به مراجعین همیشگی برای رسیدن به موفقیت آگاه هستیم. راهنمای جامع بازاریابی تخصصی ایکس‌بادی، تمامی اقدامات لازم برای تبلیغات، ترویج خدمات و استفاده از ابزارهای مدرن برای رسیدن به بهترین نتایج را گام‌به‌گام تشریح کرده و نمونه‌های مطالعاتی مختلفی را برای درک بهتر راه رسیدن به نتایج و جذب مشتری بررسی نموده است. با استفاده از این راهنما قادر خواهید بود تا با سرعت بیشتری مشتریان خود را به استودیو جذب کرده و سرمایه‌گذاری خود را به حداکثر سودآوری نزدیک کنید.
راهنمای جامع بازاریابی تخصصی تمرینات ورزشی و ایکس‌بادی
آموزش تخصصی مربیان

آموزش تخصصی مربیان

یکی از مهمترین عوامل موفقیت در ارائه بهترین خدمات، تربیت نیروی کار و مربیان حرفه‌ای است تا با رعایت تمامی نکات و آداب ارتباطی با مشتریان، از ایجاد انگیزه تا رساندن مشتریان به اهداف شخصی، بازگشت مشتریان به استودیو را حتمی نمایند. در دوره‌های آموزشی ایکس‌بادی تنها به طریقه عملکرد دستگاه و خصوصیات آن پرداخته نمی‌شود بلکه تمامی موارد لازم برای ارتباط صحیح با مخاطبان و ایجاد حداکثر رضایتمندی در مشتریان به مربیان آموزش داده می‌شود.

مشاوره بازاریابی

در نهایت برای رسیدن به حداکثر موفقیت و پاسخ به مسائل اختصاصی هر کسب‌و‌کار، مشاوره بازاریابی مخصوص به دوران آغازین کسب وکارها ارائه می‌شود.
مشاوره بازاریابی
3

مدیریت
استودیو

چگونه استودیو خود را به بالاترین راندمان کاری برسانیم؟

راهنما و دستورالعمل جامع مدیریت استودیو

برای رسیدن به بهترین نتایج تجاری از سرمایه‌گذاری بر روی کسب‌و‌کار با ایکس‌بادی، روتین‌ها و عملیات حرفه‌ای لازم برای ایجاد بهترین تجربه تمرینی مراجعین و مدیریت استودیو با حداکثر بهره‌وری و اثر‌بخشی بالا تحت عنوان راهنما و دستورالعمل جامع مدیریتی استودیو تهیه و تدوین گردیده است. این راهنما شامل نحوه صحیح ارائه اولین دوره‌های تمرینی ایکس‌بادی به مشتریان نیز گردیده و تمامی نکات مربوط به ثبت‌نام، برنامه زمانی و اولویت‌های تمرینی را پوشش می‌دهد.
راهنما و دستورالعمل جامع مدیریت استودیو
پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش

پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش

مهمترین مسئله در یک کسب‌وکار موفق توانایی ارائه خدمات بصورت تمام وقت است و پشتیبانی فنی و تخصصی ایکس‌بادی این امکان را برای سرمایه‌گذاران فراهم آورده است تا در صورت نیاز و یا بروز هرگونه مسئله به سادگی بتوانند تا زمان برطرف نمودن مسئله، بدون وقفه در ارائه خدمات به مشتریان، به کسب‌و‌کار خود ادامه دهند.

محتوا و فیلم‌های آموزشی

تمامی نکات لازم برای مدیریت کسب‌وکار و فعالیت با دستگاه ایکس‌بادی از اولین مرحله تا مدیریت و برگزاری جلسات آموشی، رفع مشکلات احتمالی و تنظیمات تخصصی بصورت فیلم آموزشی و زیر‌نویس تهیه گردیده است. سرمایه‌گذاران با استفاده از این سیستم چند‌رسانه‌ای آموزشی می‌توانند بدون نگرانی جهت یادگیری و یا بخاطر سپردن نکات مختلف، بنا به نیاز به محتوای آموزشی مراجعه و در حداقل زمان ممکنه مسائل مربوط به امور جاری کسب‌و‌کار خود را برطرف نمایند.
محتوا و فیلم‌های آموزشی
با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟