درآمد بالا، سرمایه‌ی اولیه پایین

هزینه ی اولیه برای تاسیس مرکز تمرینی ایکس بادی شما با توجه به اهدافی که به کمک تیم مشاوره ی ایکس بادی مشخص میکنید متغییر است . شما میتوانید با استفاده از شرایط خرید اقساطی با حداقل 400 میلیون تومان پیش پرداخت کسب و کار خود را افتتاح کنید که شامل هزینه ی دستگاه ایکس بادی به اضافه ی هزینه های جانبی اولیه ی استودیو (اجاره ی مکان مناسب و ...) میباشد .ما به شما کمک میکنیم به تناسب نیازهای ضروری خودتان باحداقل هزینه کسب و کار خود را شروع کنید .
Xbody

کارشناسان ما منتظر تماس شما هستند

برای مشاوره در خصوص پکیج موردنیاز خود، قیمت دستگاه ایکس‌بادی مناسب برای شما و برآورد دقیق هزینه‌ی مورد نیاز با کارشناسان تنها نمایندگی رسمی ایکس‌بادی تماس بگیرید

در رابطه با ایکس‌بادی و تکنولوژی تمرینات ورزشی ای ام اس بیشتر بدانید!

ایکس‌بادی با هدف افزایش سطح سلامتی و تناسب اندام و بوسیله بکارگیری تکنولوژی در علم ورزش، امکان دستیابی به بدن ایده‌آل را با تنها 2 جلسه‌ی 20 دقیقه‌ای در هفته امکان‌پذیر ساخته است. ایکس‌بادی کردن به کمک علم ای ام اس اثر‌بخشی یک تمرین 90 دقیقه‌ای در باشگاه‌های سنتی را تنها در 20 دقیقه امکان‌پذیر ساخته است.

تمرینات ایکس‌بادی چیست؟
ایکس‌بادی با استفاده از شبیه‌سازی پالس‌های الکتریکی مغز بصورت مستقیم منجر به انقباض عضلات شده و درنتیجه سیستم تمرینی پیچیده طراحی شده منجر به افزایش متابولیسم و سوخت‌ساز بدن، کاهش درصد چربی بدن و رشد عضلات می‌شود.
کسب‌و‌کار با ایکس‌بادی
ایکس‌بادی تنها یک شرکت تکنولوژی محور و تولید‌کننده تجهیزات ورزشی فوق حرفه‌ای نیست بلکه با هدف توسعه و گسترش جدید‌ترین علوم مرتب با تکنولوژی‌های ورزشی، با تاسیس بیش از 2000 استودیو و تربیت بیش از 10000 مربی متخصص، یکی از شرکت‌های پیشتاز در زمینه آموزش ای ام اس و بهینه‌سازی مدل‌های کسب‌وکاری ورزشی در سراسر دنیاست.
آشنایی با محصولات ایکس بادی
ایکس‌بادی تولید‌کننده با کیفیت‌ترین و موثرترین تجهیزات فوق حرفه‌ای ای ام اس در سراسر جهان و برنده بسیاری از جوایز مختلف مرتبط با کیفیت و طراحی برتر محصولات خود است. محصولات ایکس‌بادی با ارائه ظرفیت بالای خدمات و سابقه‌ای درخشان فعالیت در بیش از 2000 استودیو در سراسر دنیا کیفیت و دوام خود را به اثبات رسانده‌اند.
با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟