مدل‌های کسب‌وکار موفق و اثبات شده مناسب با اهداف متنوع
ما تجارب و دانش خود را در اختیار شما قرار می‌دهیم

مجموعه ایکس‌بادی تنها یک ارائه‌کننده تجهیزات ورزشی نیست! بلکه این مجموعه با ارائه مدل‌های کسب‌وکاری اثبات شده و تمام راه‌‌حل‌های مدیریتی و بازاریابی، شما را به یک کارآفرین موفق تبدیل خواهد نمود. به واسطه پشتیبانی 360 درجه ایکس‌بادی، شما به راحتی به تمامی تجربیات لازم برای موفقیت در کسب‌و‌کار خود، دست خواهید یافت.

با ایکس‌بادی از قدم‌های ابتدایی در راه‌اندازی کسب‌و‌کار
تا بهترین راه‌حل‌ها و روش‌های موفقیت را در اختیار خواهید داشت

زودبازده‌ترین کسب‌و‌کار کوچک ورزشی

میکرواستودیو

با پیروی از یک الگوی موفق و آزموده شده در یک بازار قدرتمند رو به رشد، می‌توان مسیر پرفراز و نشیب راه‌اندازی کسب‌و‌کار را به تجربه‌ای شیرین از شروع یک کارآفرینی موفق تبدیل کنید. با انتخاب مدل کسب‌وکار میکرو استودیوهای ایکس‌بادی به دنیای کارآفرینان موفق وارد شوید.
کسب و کاری جدید در دل کسب و کار فعلی شما!
 

Shop in Shop

بیشتر از چند قدم کوتاه تا یک منبع درآمدی جدید و رشد و توسعه کسب‌وکار شما   Shop-in-Shop فاصله وجود ندارد. ایکس‌بادی فرصت کم‌نظیری را در مدل تجاری در‌اختیار صاحبان کسب‌و‌کارهایی مثل کلینک‌های زیبایی، کلینیک‌های فیزیوتراپی و توانبخشی و باشگاه‌های ورزشی قرار داده تا بتوانند با استفاده از فضای فعلی خود به سادگی خدمات بیشتری را به مشتریان ارائه دهند و سودآوری کسب‌و‌کار خود را در مدت زمان کوتاهی فزایش دهند
به سادگی بستن یک چمدان
 کسب و کار خود را راه اندازی کنید!

مدل کسب و کار VIP 
چمدانی به وسعت یه باشگاه 

خدمات تمرین اختصاصی را در منزل و یا محل کار مشتریان خود ارائه و تنها با یک چمدان، امکانات استودیوهای ورزشی ایکس‌بادی را در هر مکان و زمانی در اختیار مشتریان و مخاطبین خود قرار دهید.
مسیری جدید در دنیای فیزیوتراپی
و بازیابی توان عضلانی و مصدومیت‌ها

مدل کسب‌و‌کار پزشکی

خدمات توانبخشی خود را با تمرینات XBody گسترش دهید و به مشتریان خود راه حل منحصر‌به‌فرد ارائه دهید که می‌تواند صدمات عضلانی یا جراحی را بسیار سریعتر از روش‌های سنتی بهبود بخشد. یک روش درمانی پیشرفته در زمینه‌های فیزیوتراپی، تقویت عضلات، تسکین درد و توانبخشی انواع مصدومیت‌ها.

 به داستان موفقیت بیش از 2000 استودیو ایکس‌بادی بپیوندید

مدل‌های کسب‌و‌کار با ایکس‌بادی در طول سالیان مختلف توسعه یافته‌اند، در دنیای واقعی اجرا شده و تحت آزمون قرار گرفته‌اند و با گذشت زمان به تعادل رسیده‌اند و به بیش از 2000 استودیوی XBody در سراسر جهان برای رسیدن به موفقیت کمک کرده‌اند.

در رابطه با ایکس‌بادی و تکنولوژی تمرینات ورزشی ای ام اس بیشتر بدانید!

ایکس‌بادی با هدف افزایش سطح سلامتی و تناسب اندام و بوسیله بکارگیری تکنولوژی در علم ورزش، امکان دستیابی به بدن ایده‌آل را با تنها 2 جلسه‌ی 20 دقیقه‌ای در هفته امکان‌پذیر ساخته است. ایکس‌بادی کردن به کمک علم ای ام اس اثر‌بخشی یک تمرین 90 دقیقه‌ای در باشگاه‌های سنتی را تنها در 20 دقیقه امکان‌پذیر ساخته است.

ایکس‌بادی چیست؟
‌ایکس‌بادی با استفاده از شبیه‌سازی پالس‌های الکتریکی مغز بصورت مستقیم منجر به انقباض عضلات شده و درنتیجه سیستم تمرینی پیچیده طراحی شده منجر به افزایش متابولیسم و سوخت‌وساز بدن، کاهش درصد چربی بدن و رشد عضلات می‌شود.
کسب‌وکار با ایکس‌بادی
ایکس‌بادی تنها یک شرکت تکنولوژی‌ محور و تولید‌کننده تجهیزات ورزشی فوق‌ حرفه‌ای نیست بلکه با هدف توسعه و گسترش جدید‌ترین علوم مرتبط با تکنولوژی‌های ورزشی، با تاسیس بیش از 2000 استودیو و تربیت بیش از 10000 مربی متخصص، یکی از شرکت‌های پیشتاز در زمینه آموزش ای ام اس و بهینه‌سازی مدل‌های کسب‌و‌کاری ورزشی در سراسر دنیاست.
آشنایی با محصولات ایکس‌بادی
ایکس‌بادی تولید‌کننده با کیفیت‌ترین و موثرترین تجهیزات فوق حرفه‌ای ای ام اس در سراسر جهان و برنده بسیاری از جوایز مختلف مرتبط با کیفیت و طراحی برتر محصولات خود است. محصولات ایکس‌بادی با ارائه ظرفیت بالای خدمات و سابقه‌ای درخشان فعالیت در بیش از 2000 استودیو در سراسر دنیا کیفیت و دوام خود را به اثبات رسانده‌اند.
با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟