برای مشاوره و راهنمایی جهت تاسیس مرکز ایکس‌‌بادی با ما تماس بگیرید

پرسش های متداول


ایکس بادی تکنولوژی پیشرفته ورزشی است که در آن از متد EMS مخفف کلمه Electric Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات استفاده میکند روشی که در فیزیوتراپی هم برای ریکاوری عضلات از آن بهره می برند.
در این روش با فرستادن مستقیم پالس های شبیه سازی شده ی طبیعی بدن به عضلات سرعت عضله سازی تا 5 برابر و سرعت چربی سوزی تا 3 برابر افزایش خواهد یافت. ایکس بادی تمام عضلات اصلی بدن رو بطور همزمان فعال کرده و به همین دلیل در هر تمرین 20 دقیقه ای با این تکنولوژی بین 500 تا 700 کالری انرژی مصرف می شود که با 2 بار تمرین کردن در هفته نیاز ورزشی شما برطرف می گردد.
استفاده از ایکس بادی در سالن های ورزشی، مراکز سلامتی و زیبایی و همچنین در ورزش های رقابتی، توانبخشی و پزشکی امکان پذیر است. مربیان شخصی، ورزشگاه ها و مراکز زیبایی بر روی جنبه های تناسب اندام و زیبایی از جمله کاهش سایز در مناطق تجمع چربی و اصلاح فرم اندام از طریق تقویت تمرکز می کنند.ورزشکاران برجسته و حرفه ای علاوه بر تمرینات تخصصی به منظور ارتقای سطح آمادگی جسمانی از ایکس بادی استفاده می کنند. مراکز درمانی و توانبخشی از ایکس بادی برای تقویت ماهیچه های اطراف مفاصل و تمرینات هدفمند استفاده می نمایند.
بله، ایکس بادی یک متد ورزشی است و مانند سایر ورزشها نظم و پایداری در جلسات تمرینی منجر موفقیت فوق العاده در دستیابی به اهداف ورزشی خواهد شد. لازم به ذکر است، ایکس بادی با نظارت و آموزش فدراسیون ورزشهای همگانی به عنوان یک رشته ورزشی آموزش و ترویج داده میشود.
ایکس بادی به عنوان یک متد ورزشی موثر، در کنار کاهش سایز در نقاط تجمع چربی و اصلاح فرم اندام، موجب ارتقا چشمگیر سطح آمادگی جسمانی و بهبود عملکرد دستگاه قلبی تنفسی میشود(موارد ذکر شده از مهمترین شاخصه های کیفیت زندگی میباشد). موارد زیر نیز از نتایج تمرین منظم با ایکس بادی میباشد.
• افزایش سطح سوخت و ساز روزانه(متابولیسم)
• کمک به سلامت پوست و درمان سلولیت
• کمک به درمان آسیب های ناشی از ضعف عضلانی در نقاط مختلف بدن: درد کمر، زانو، گردن ، بی اختیاری ادرار
• بازیابی تناسب اندام بعد از بارداری
به هنگام ورزش با ایکس بادی به دلیل فعالیت همزمان بخش بزرگی از عضلات بدن، نه تنها سطح بالایی از انرژی طی جلسه تمرینی مصرف خواهد شد، بلکه هر جلسه تمرینی اثر افزایشی روی سوخت و ساز بدن خواهد داشت، به همین دلیل با ایکس بادی قادر خواهید بود به سرعت ذخایر چربی بدن خود را کاهش دهید، همزمان عضلات بدن را تمرین داده و فرم مناسبی به اندام دهید. طی جلسات اولیه کاهش سایز را کاملا احساس خواهید کرد و با نظم و پیگیری جلسات تمرینی به تمام اهداف خود در تناسب اندام خواهید رسید. همچنین به دلیل افزایش سطح سوخت و ساز روزانه استعداد ساخت چربی در بدن شما کاهش پیدا خواهد کرد.
از بین رفتن چربی ها، افزایش آمادگی جسمانی و بهبود ظاهر پوست، در طول چهار یا شش هفته قابل مشاهده و اندازه گیری است. لازم به ذکر است، شرایط فیزیکی در شروع تمرینات و همچنین نوع تغذیه در نتیجه گیری سریع تاثیر بسزایی دارد. ما یک یا دو جلسه تمرین 20 دقیقه ای در هفته را توصیه می کنیم.
بله، سادگی و سرعت دستیابی به اهداف تناسب اندام در ورزش با ایکس بادی به مراتب بالاتر ورزش سنتی است. همین موضوع در کنار شادابی و کوتاه بودن جلسات تمرینی از موثرترین دلایل اشتیاق روزافزون بخش بزرگی از جامعه به این متدپیشرفته ورزشی میباشد.
تکنولوژی پیشرفته ایکس بادی باعث میشود، هنگام ورزش با ایکس بادی بخش بزرگی از عضلات بدن همزمان بصورتی فعالیت کنند که طی بیست دقیقه نزدیک به 700 کیلو کالری انرژی مصرف شود، بعد از پایان جلسه تمرینی عضلات وارد فاز ریکاوری و بازیابی توان میشوند. بدن ورزشکار 48 تا 72 ساعت در این شرایط باقیمانده و انرژی بسیار زیادی را صرف تقویت آمادگی عضلات میکند. همچنین بعد از چند هفته تمرین منظم بدلیل ارتقای سطح آمادگی عضلات سوخت و ساز بدن فرد رشد محسوسی کرده و به سرعت باعث کاهش سایز در مناطق تجمع چربی مثل شکم، پهلو و ران ها میشود.
دلیل اصلی چربی سوزی سریع با ایکس بادی، تحریک عضلات برای رشد و افزایش سوخت و ساز بدن است. برای افراد چاق تاثیر چربی سوزی و کاهش سایز چشمگیرتر بوده ولی در مورد افراد با درصد چربی پایین تر، رشد عضلات درضمن اصلاح فرم اندام مشهودتر خواهد بود.
هم خانم ها و هم آقایان از ورزش با ایکس بادی سود میبرند. ورزش با ایکس بادی باعث تقویت عضلات و کاهش ذخایر چربی در بدن میشود. رشد عضلات برای آقایان در سایز و برای خانم ها بیشتر در فرم اندام مشهود خواهد بود. اما هر دو به سرعت، کاهش سایز در نقاط محل تجمع چربی مثل شکم و پهلو را تجربه میکنند.
برای ورزش با ایکس بادی ورزشکار روی یک لباس زیر شخصی از جنس نخ و پنبه، جلیقه مخصوصی ایکس بادی را به تن میکند. جلیقه بصورت بیسیم یا با سیم با دستگاه در ارتباط بوده و همگام با انجام حرکات ورزشی ساده، بیش از 80 درصد عضلات اصلی بدن را فعال میکند. این فعالیت بوسیله شبیه سازی پالس های طبیعی بدن اتفاق می افتد. در واقع تکنولوژی به کمک مربی آمده تا ظرف مدت 20 دقیقه، تمام عضلات بدن ورزشکار را تمرین دهد.
به همین دلیل تنها با دو جلسه 20 دقیقه ای تمرین در هفته، عضله سازی و چربی سوزی همزمان به سادگی ممکن میشود. تکنولوژی پیشرفته و انحصاری ایکس بادی باعث کاهش سایز سریع در مناطق تجمع چربی مثل شکم، پهلو و ران میشود و چربی سوزی و عضله سازی همزمان ظرف مدت کوتاهی باعث بروز تغییرات مشهود در تناسب اندام و آمادگی جسمانی ورزشکار خواهد شد.
ایکس بادی بر اساس یک متد ورزشی به نام EMS(Electrical muscle stimulation ) به معنی تحریک الکتریکی عضلات فعالیت میکند. این متد ورزشی کاملا هماهنگ با کارکرد طبیعی بدن بوده و براساس تحقیقات علمی و تجربی منتج به اثرات بسیار مثبت روی سلامت ورزشکاران بوده است.
دستگاه ایکس بادی دارای استانداردهای FDA ایالات متحده امریکا و CE، IEC و EEC اروپا میباشند(محصولاتی که واجد دریافت علامت سی. ای می‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود Wikipedia). همچنین طبق اعلام نظر قطعی وزارت ورزش جمهوری اسلامی ایران دستگاه ایکس بادی مجاز به فعالیت زیر نظر مربی ورزشی میباشد. لازم به ذکر است، ایکس بادی از سال 2010 در 55 کشور دنیا از جمله کلیه کشورهای اروپایی، ژاپن و کانادا مشغول به فعالیت است. روزانه بیش از 44000 جلسه تمرینی ایکس بادی در بیش از 2000 مرکز در سراسر دنیا برگزار میشود. در ایران ایکس بادی با نظارت و آموزش فدراسیون ورزشهای همگانی به عنوان یک رشته ورزشی آموزش و ترویج داده میشود.
خیر، این متد هماهنگ با کارکرد طبیعی بدن انسان بصورت متمرکز به عضلات اصلی بدن دستور فعالیت ارسال میکند. طبق تحقیقات رسمی و علمی با سابقه بیش از 50 سال هیچ عارضه جانبی برای استفاده از این متد مشاهده یا پیش بینی نشده است. لازم به ذکر است درمان از طریق تحریک الکتریکی نیز از بخش های شناخته شده تکنیک های کلاسیک فیزیوتراپی از دهه 1950 است.
فرکانس تعریف شده در دستگاه پالس های طبیعی بدن رو شبیه سازی و منحصرا عضلات اسکلتی رشته ای را فعال می کند و دیگر اعضاء از جمله قلب در دسترس این جریان ها نیستند. در نتیجه استفاده از این تکنولوژی هیچگونه خطر و یا ریسکی بر روی سیستم طبیعی بدن و قلب ندارد.
هیچگونه شرایط و یا پیش نیازی برای ایکس بادی کردن وجود ندارد. هر فرد سالم می تواند از ایکس بادی استفاده موثر داشته باشد. فقط در موارد بیماری های خاص تمرین ایکس بادی مجاز نیست. تمام موارد منع کننده قبل از شروع آموزش طی یک مکالمه با شما بررسی خواهد شد.
ضمن مطالعه صفحات مربوط به مدل های کسب و کار ایکس بادی، میتوانید در تماس تلفنی با کارشناسان مرکز پاسخگویی در کنار دریافت اطلاعات تکمیلی، برای مشاوره حضوری قرار ملاقات تنظیم کرده و از نزدیک با تجهیزات و فرصت های کسب و کار با ایکس بادی و خدمات شرکت آشنا شوید.
بله شرکت لیماپارت نماینده رسمی و انحصاری ایکس بادی در ایران است. وبسایت رسمی شرکت ایکس بادی در قسمت https://xbodyworld.com/official-partners نماینده های ایکس بادی در کشورهای مختلف را معرفی کرده است. همچنین در صفحه https://xbodyworld.com/contact-us/ امکان تماس مستقیم با کارشناسان دفتر مرکزی ایکس بادی فراهم است.
ایکس بادی یک شرکت چند ملیتی اروپایی است. آدرس دفاتر شرکت در آلمان و کانادا در وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.XBODYWORLD.com ثبت شده. اسمبل نهایی و بسته بندی تجهیزات ایکس بادی در مجارستان انجام میشود.
محصولات ایکس بادی دارای استاندارد FDA آمریکا و استانداردهای CE، IEC و EEC اروپا میباشند(محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود Wikipedia). همچنین طبق اعلام نظر قطعی وزارت ورزش جمهوری اسلامی ایران دستگاه ایکس بادی مجاز به فعالیت زیر نظر مربی ورزشی می باشد. لازم به ذکر است، در ایران ایکس بادی با نظارت و آموزش فدراسیون ورزشهای همگانی به عنوان یک رشته ورزشی آموزش و ترویج داده می شود.
خیر، این دستگاه براساس یک متد ورزشی فعالیت میکند و طبق اظهار نظر قطعی وزارت ورزش، استفاده از دستگاه ایکس تحت نظارت مربی ورزشی مجاز میباشد.
البته شرکت ایکس بادی تولید کننده یک دستگاه تایید شده پزشکی به نام NEWAVE MED نیز هست. که مخصوص استفاده در فضای درمان طراحی شده است.
شرکت ایکس بادی تولید کننده 5 مدل دستگاه با نام های Newave ، Newave Med، Actiwave ، GO و PRO است. با لمس لینک صفحه محصولات با این مدل ها بیشتر آشنا شوید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر، میتوانید در تماس تلفنی با کارشناسان مرکز پاسخگویی ضمن دریافت کاتالوگ های مربوطه، برای بازدید از دستگاه ها و استفاده از مشاوره حضوری قرار ملاقات تنظیم کرده و میهمان ما باشید.
کیفیت دستگاه و جلیقه های تمرینی دست دوز ایکس بادی بسیار بالا است و در کنار گارانتی دستگاه، پدهای انتقال پیام 5 سال گارانتی میشوند. به همین دیلیل میتوان هزینه نگهداری دستگاه های ایکس بادی را قابل چشم پوشی در نظر گرفت.
مصرف برق دستگاه مشابه یک کامپیوتر شخصی بوده و اکتیور یا کامپیوتر تولید کننده پالس باهر بار شارژ 12 ساعت مستمر تمرین میدهد.
مساحت فضای تمرین با ظرفیت جلسات گروهی نسبت مستقیم دارد. طبق استاندارد ایکس بادی برای تمرین هر نفر 9 متر مربع فضا نیاز دارید. به همین دلیل برای شروع کسب و کار ایکس بادی یک فضای تمرین 18 متری برای برگزاری جلسات دو نفره تا فضای تمرینی 54 متری برای برگزاری جلسات گروهی 6 نفره مناسب خواهد بود.
در تماس تلفنی با کارشناسان مرکز پاسخگویی(شماره تلفن 02188877733 داخلی 106) ضمن دریافت کاتالوگ های مربوطه، برای بازدید از دستگاه ها و استفاده از مشاوره حضوری قرار ملاقات تنظیم کرده و میهمان ما باشید

ایکس بادی تکنولوژی پیشرفته ورزشی است که در آن از متد EMS مخفف کلمه Electric Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات استفاده میکند روشی که در فیزیوتراپی هم برای ریکاوری عضلات از آن بهره می برند.
در این روش با فرستادن مستقیم پالس های شبیه سازی شده ی طبیعی بدن به عضلات سرعت عضله سازی تا 5 برابر و سرعت چربی سوزی تا 3 برابر افزایش خواهد یافت. ایکس بادی تمام عضلات اصلی بدن رو بطور همزمان فعال کرده و به همین دلیل در هر تمرین 20 دقیقه ای با این تکنولوژی بین 500 تا 700 کالری انرژی مصرف می شود که با 2 بار تمرین کردن در هفته نیاز ورزشی شما برطرف می گردد.
استفاده از ایکس بادی در سالن های ورزشی، مراکز سلامتی و زیبایی و همچنین در ورزش های رقابتی، توانبخشی و پزشکی امکان پذیر است. مربیان شخصی، ورزشگاه ها و مراکز زیبایی بر روی جنبه های تناسب اندام و زیبایی از جمله کاهش سایز در مناطق تجمع چربی و اصلاح فرم اندام از طریق تقویت تمرکز می کنند.ورزشکاران برجسته و حرفه ای علاوه بر تمرینات تخصصی به منظور ارتقای سطح آمادگی جسمانی از ایکس بادی استفاده می کنند. مراکز درمانی و توانبخشی از ایکس بادی برای تقویت ماهیچه های اطراف مفاصل و تمرینات هدفمند استفاده می نمایند.
بله، ایکس بادی یک متد ورزشی است و مانند سایر ورزشها نظم و پایداری در جلسات تمرینی منجر موفقیت فوق العاده در دستیابی به اهداف ورزشی خواهد شد. لازم به ذکر است، ایکس بادی با نظارت و آموزش فدراسیون ورزشهای همگانی به عنوان یک رشته ورزشی آموزش و ترویج داده میشود.
ایکس بادی به عنوان یک متد ورزشی موثر، در کنار کاهش سایز در نقاط تجمع چربی و اصلاح فرم اندام، موجب ارتقا چشمگیر سطح آمادگی جسمانی و بهبود عملکرد دستگاه قلبی تنفسی میشود(موارد ذکر شده از مهمترین شاخصه های کیفیت زندگی میباشد). موارد زیر نیز از نتایج تمرین منظم با ایکس بادی میباشد.
• افزایش سطح سوخت و ساز روزانه(متابولیسم)
• کمک به سلامت پوست و درمان سلولیت
• کمک به درمان آسیب های ناشی از ضعف عضلانی در نقاط مختلف بدن: درد کمر، زانو، گردن ، بی اختیاری ادرار
• بازیابی تناسب اندام بعد از بارداری
به هنگام ورزش با ایکس بادی به دلیل فعالیت همزمان بخش بزرگی از عضلات بدن، نه تنها سطح بالایی از انرژی طی جلسه تمرینی مصرف خواهد شد، بلکه هر جلسه تمرینی اثر افزایشی روی سوخت و ساز بدن خواهد داشت، به همین دلیل با ایکس بادی قادر خواهید بود به سرعت ذخایر چربی بدن خود را کاهش دهید، همزمان عضلات بدن را تمرین داده و فرم مناسبی به اندام دهید. طی جلسات اولیه کاهش سایز را کاملا احساس خواهید کرد و با نظم و پیگیری جلسات تمرینی به تمام اهداف خود در تناسب اندام خواهید رسید. همچنین به دلیل افزایش سطح سوخت و ساز روزانه استعداد ساخت چربی در بدن شما کاهش پیدا خواهد کرد.
از بین رفتن چربی ها، افزایش آمادگی جسمانی و بهبود ظاهر پوست، در طول چهار یا شش هفته قابل مشاهده و اندازه گیری است. لازم به ذکر است، شرایط فیزیکی در شروع تمرینات و همچنین نوع تغذیه در نتیجه گیری سریع تاثیر بسزایی دارد. ما یک یا دو جلسه تمرین 20 دقیقه ای در هفته را توصیه می کنیم.
بله، سادگی و سرعت دستیابی به اهداف تناسب اندام در ورزش با ایکس بادی به مراتب بالاتر ورزش سنتی است. همین موضوع در کنار شادابی و کوتاه بودن جلسات تمرینی از موثرترین دلایل اشتیاق روزافزون بخش بزرگی از جامعه به این متدپیشرفته ورزشی میباشد.
تکنولوژی پیشرفته ایکس بادی باعث میشود، هنگام ورزش با ایکس بادی بخش بزرگی از عضلات بدن همزمان بصورتی فعالیت کنند که طی بیست دقیقه نزدیک به 700 کیلو کالری انرژی مصرف شود، بعد از پایان جلسه تمرینی عضلات وارد فاز ریکاوری و بازیابی توان میشوند. بدن ورزشکار 48 تا 72 ساعت در این شرایط باقیمانده و انرژی بسیار زیادی را صرف تقویت آمادگی عضلات میکند. همچنین بعد از چند هفته تمرین منظم بدلیل ارتقای سطح آمادگی عضلات سوخت و ساز بدن فرد رشد محسوسی کرده و به سرعت باعث کاهش سایز در مناطق تجمع چربی مثل شکم، پهلو و ران ها میشود.
دلیل اصلی چربی سوزی سریع با ایکس بادی، تحریک عضلات برای رشد و افزایش سوخت و ساز بدن است. برای افراد چاق تاثیر چربی سوزی و کاهش سایز چشمگیرتر بوده ولی در مورد افراد با درصد چربی پایین تر، رشد عضلات درضمن اصلاح فرم اندام مشهودتر خواهد بود.
هم خانم ها و هم آقایان از ورزش با ایکس بادی سود میبرند. ورزش با ایکس بادی باعث تقویت عضلات و کاهش ذخایر چربی در بدن میشود. رشد عضلات برای آقایان در سایز و برای خانم ها بیشتر در فرم اندام مشهود خواهد بود. اما هر دو به سرعت، کاهش سایز در نقاط محل تجمع چربی مثل شکم و پهلو را تجربه میکنند.
برای ورزش با ایکس بادی ورزشکار روی یک لباس زیر شخصی از جنس نخ و پنبه، جلیقه مخصوصی ایکس بادی را به تن میکند. جلیقه بصورت بیسیم یا با سیم با دستگاه در ارتباط بوده و همگام با انجام حرکات ورزشی ساده، بیش از 80 درصد عضلات اصلی بدن را فعال میکند. این فعالیت بوسیله شبیه سازی پالس های طبیعی بدن اتفاق می افتد. در واقع تکنولوژی به کمک مربی آمده تا ظرف مدت 20 دقیقه، تمام عضلات بدن ورزشکار را تمرین دهد.
به همین دلیل تنها با دو جلسه 20 دقیقه ای تمرین در هفته، عضله سازی و چربی سوزی همزمان به سادگی ممکن میشود. تکنولوژی پیشرفته و انحصاری ایکس بادی باعث کاهش سایز سریع در مناطق تجمع چربی مثل شکم، پهلو و ران میشود و چربی سوزی و عضله سازی همزمان ظرف مدت کوتاهی باعث بروز تغییرات مشهود در تناسب اندام و آمادگی جسمانی ورزشکار خواهد شد.
هیچگونه شرایط و یا پیش نیازی برای ایکس بادی کردن وجود ندارد. هر فرد سالم می تواند از ایکس بادی استفاده موثر داشته باشد. فقط در موارد بیماری های خاص تمرین ایکس بادی مجاز نیست. تمام موارد منع کننده قبل از شروع آموزش طی یک مکالمه با شما بررسی خواهد شد.

ایکس بادی بر اساس یک متد ورزشی به نام EMS(Electrical muscle stimulation ) به معنی تحریک الکتریکی عضلات فعالیت میکند. این متد ورزشی کاملا هماهنگ با کارکرد طبیعی بدن بوده و براساس تحقیقات علمی و تجربی منتج به اثرات بسیار مثبت روی سلامت ورزشکاران بوده است.
دستگاه ایکس بادی دارای استانداردهای FDA ایالات متحده امریکا و CE، IEC و EEC اروپا میباشند(محصولاتی که واجد دریافت علامت سی. ای می‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود Wikipedia). همچنین طبق اعلام نظر قطعی وزارت ورزش جمهوری اسلامی ایران دستگاه ایکس بادی مجاز به فعالیت زیر نظر مربی ورزشی میباشد. لازم به ذکر است، ایکس بادی از سال 2010 در 55 کشور دنیا از جمله کلیه کشورهای اروپایی، ژاپن و کانادا مشغول به فعالیت است. روزانه بیش از 44000 جلسه تمرینی ایکس بادی در بیش از 2000 مرکز در سراسر دنیا برگزار میشود. در ایران ایکس بادی با نظارت و آموزش فدراسیون ورزشهای همگانی به عنوان یک رشته ورزشی آموزش و ترویج داده میشود.
خیر، این متد هماهنگ با کارکرد طبیعی بدن انسان بصورت متمرکز به عضلات اصلی بدن دستور فعالیت ارسال میکند. طبق تحقیقات رسمی و علمی با سابقه بیش از 50 سال هیچ عارضه جانبی برای استفاده از این متد مشاهده یا پیش بینی نشده است. لازم به ذکر است درمان از طریق تحریک الکتریکی نیز از بخش های شناخته شده تکنیک های کلاسیک فیزیوتراپی از دهه 1950 است.
فرکانس تعریف شده در دستگاه پالس های طبیعی بدن رو شبیه سازی و منحصرا عضلات اسکلتی رشته ای را فعال می کند و دیگر اعضاء از جمله قلب در دسترس این جریان ها نیستند. در نتیجه استفاده از این تکنولوژی هیچگونه خطر و یا ریسکی بر روی سیستم طبیعی بدن و قلب ندارد.
هیچگونه شرایط و یا پیش نیازی برای ایکس بادی کردن وجود ندارد. هر فرد سالم می تواند از ایکس بادی استفاده موثر داشته باشد. فقط در موارد بیماری های خاص تمرین ایکس بادی مجاز نیست. تمام موارد منع کننده قبل از شروع آموزش طی یک مکالمه با شما بررسی خواهد شد.

ضمن مطالعه صفحات مربوط به مدل های کسب و کار ایکس بادی، میتوانید در تماس تلفنی با کارشناسان مرکز پاسخگویی در کنار دریافت اطلاعات تکمیلی، برای مشاوره حضوری قرار ملاقات تنظیم کرده و از نزدیک با تجهیزات و فرصت های کسب و کار با ایکس بادی و خدمات شرکت آشنا شوید.
بله شرکت لیماپارت نماینده رسمی و انحصاری ایکس بادی در ایران است. وبسایت رسمی شرکت ایکس بادی در قسمت https://xbodyworld.com/official-partners نماینده های ایکس بادی در کشورهای مختلف را معرفی کرده است. همچنین در صفحه https://xbodyworld.com/contact-us/ امکان تماس مستقیم با کارشناسان دفتر مرکزی ایکس بادی فراهم است.
ایکس بادی یک شرکت چند ملیتی اروپایی است. آدرس دفاتر شرکت در آلمان و کانادا در وبسایت رسمی شرکت به آدرس www.XBODYWORLD.com ثبت شده. اسمبل نهایی و بسته بندی تجهیزات ایکس بادی در مجارستان انجام میشود.
خیر، این دستگاه براساس یک متد ورزشی فعالیت میکند و طبق اظهار نظر قطعی وزارت ورزش، استفاده از دستگاه ایکس تحت نظارت مربی ورزشی مجاز میباشد.
البته شرکت ایکس بادی تولید کننده یک دستگاه تایید شده پزشکی به نام NEWAVE MED نیز هست. که مخصوص استفاده در فضای درمان طراحی شده است.
کیفیت دستگاه و جلیقه های تمرینی دست دوز ایکس بادی بسیار بالا است و در کنار گارانتی دستگاه، پدهای انتقال پیام 5 سال گارانتی میشوند. به همین دیلیل میتوان هزینه نگهداری دستگاه های ایکس بادی را قابل چشم پوشی در نظر گرفت.
مصرف برق دستگاه مشابه یک کامپیوتر شخصی بوده و اکتیور یا کامپیوتر تولید کننده پالس باهر بار شارژ 12 ساعت مستمر تمرین میدهد.
مساحت فضای تمرین با ظرفیت جلسات گروهی نسبت مستقیم دارد. طبق استاندارد ایکس بادی برای تمرین هر نفر 9 متر مربع فضا نیاز دارید. به همین دلیل برای شروع کسب و کار ایکس بادی یک فضای تمرین 18 متری برای برگزاری جلسات دو نفره تا فضای تمرینی 54 متری برای برگزاری جلسات گروهی 6 نفره مناسب خواهد بود.
در تماس تلفنی با کارشناسان مرکز پاسخگویی(شماره تلفن 02188877733 داخلی 106) ضمن دریافت کاتالوگ های مربوطه، برای بازدید از دستگاه ها و استفاده از مشاوره حضوری قرار ملاقات تنظیم کرده و میهمان ما باشید
محصولات ایکس بادی دارای استاندارد FDA آمریکا و استانداردهای CE، IEC و EEC اروپا میباشند(محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود Wikipedia). همچنین طبق اعلام نظر قطعی وزارت ورزش جمهوری اسلامی ایران دستگاه ایکس بادی مجاز به فعالیت زیر نظر مربی ورزشی می باشد. لازم به ذکر است، در ایران ایکس بادی با نظارت و آموزش فدراسیون ورزشهای همگانی به عنوان یک رشته ورزشی آموزش و ترویج داده می شود.
شرکت ایکس بادی تولید کننده 5 مدل دستگاه با نام های Newave ، Newave Med، Actiwave ، GO و PRO است. با لمس لینک صفحه محصولات با این مدل ها بیشتر آشنا شوید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر، میتوانید در تماس تلفنی با کارشناسان مرکز پاسخگویی ضمن دریافت کاتالوگ های مربوطه، برای بازدید از دستگاه ها و استفاده از مشاوره حضوری قرار ملاقات تنظیم کرده و میهمان ما باشید.
با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟