برای مشاوره و راهنمایی جهت تاسیس مرکز ایکس‌‌بادی با ما تماس بگیرید

کسب و کار با ایکس‌بادی

دستگاه بی‌رقیب
به همراه پشتیبانی 360 درجه از کسب و کار شما


کسب‌و‌کاری اثبات شده در بیش از 50 کشور دنیا


گسترش توجه افراد به سلامتی و تناسب اندام در کنار همه‌گیر شدن تکنولوژی در سبک زندگی آن‌ها نشانگر فرصت‌های فوق‌العاده‌ایست که در بازار ورزش‌های زودبازده وجود دارد. ایکس‌بادی‌ در کشورهای مختلفی امتحان خود را به عنوان یک پاسخ عالی به این نیاز رو به رشد پس داده و کسب‌و‌کاری با آینده‌ی درخشان است. بیش از 2000 نفر در سراسر دنیا با استفاده از مدل‌های کسب‌و‌کار پیشنهادی ایکس‌بادی، توانسته‌اند به یک کارآفرین موفق تبدیل شوند. ایکس‌بادی با پشتوانه تجربیات چندین ساله خود، درجایگاه شریک و مشاور حرفه‌ای در تمامی مراحل راه‌اندازی کسب‌و‌کار، همراه و پشتیبان مشتریان خود بوده است.

شروعی مطمئن با حداقل سرمایه‌گذاری

شروعی مطمئن با حداقل سرمایه‌گذاری

پکیج پایه‌ای کسب‌و‌کار ایکس‌بادی، با کمترین هزینه، برای برگزاری جلسات تمرینی یک به یک کامل و ایده‌آل است و بدون نیاز به هیچگونه تجهیزات اضافی، امکان جذب مشتری و ارائه خدمات به مشتریان را فراهم می‌کند.
گسترش تدریجی ظرفیت و درآمد

گسترش تدریجی ظرفیت و درآمد

پس از راه‌اندازی کسب‌وکار با استفاده از پکیچ پایه‌ای کسب‌و‌کار ایکس‌بادی، همگام با رشد تعداد مشتریان و تکمیل ظرفیت، شما می‌توانید تنها با افزایش لوازم جانبی، ظرفیت جلسات تمرینی خود را پله پله تا 6 برابر افزایش دهید
توسعه قدم‌به‌قدم تا مجموعه زنجیره‌ای

توسعه قدم‌به‌قدم تا مجموعه زنجیره‌ای

کارآفرینان زیادی در سراسر جهان، موفق به توسعه مجموعه‌های زنجیره‌ای از شعبات ایکس‌بادی شده‌اند.
شما نیز می‌توانید پس از گسترش و موفقیت مرکز‌ اول، مراکز بعدی را افتتاح کنید و به مجموعه زنجیره‌ای خودتان برسید.
پشتیبانی مارکتینگ جهانی و  داخلی

پشتیبانی مارکتینگ جهانی و داخلی

سرمایه‌گذاری در زمینه بازارسازی برای این ورزش در منطقه خاورمیانه از اهداف کلیدی استراتژیک ایکس‌بادی در منطقه است که منجر به افزایش شناخت و آگاهی عمومی بیشتر از مزایای این متد ورزشی است. این فعالیت‌های بازارسازی در کنار پشتیبانی همه جانبه بازاریابی از مراکز تاسیس شده، سرعت محبوبیت و رشد این متد ورزشی را در منطقه افزایش داده است.


یک دستگاه فوق حرفه‌ای

در کنار کاربری بی‌نهایت ساده

اثر‌بخشی کم‌نظیر با تکنولوژی انحصاری پالس‌های ایکس‌بادی

طراحی مشخصات تخصصی پالس‌های ایجاد شده توسط دستگاه‌های ایکس‌بادی در نتیجه تحقیقات گسترده‌ی شرکت با مشارکت دانشگاه کلن آلمان صورت گرفته است. طراحی تخصصی و انحصاری این پالس‌ها تضمین‌کننده ایجاد بهترین نتایج از جلسات تمرینی می‌باشد و همین موضوع از مهمترین دلایل استقبال گسترده مردم از مراکز ایکس‌بادی در مقایسه با سایر برندهای ای ام اس در سراسر دنیاست.
اثر‌بخشی کم‌نظیر با تکنولوژی انحصاری پالس‌های ایکس‌بادی
هزینه جاری نزدیک به صفر

هزینه جاری نزدیک به صفر

تفاوت اصلی یک دستگاه حرفه‌ای طراحی شده برای استفاده در ساعات متمادی در تمامی روزهای ماه و سال در مقایسه با دستگاه‌های شخصی و غیر حرفه‌ای ، استفاده از قطعات قابل اعتماد و بادوام است. کیفیت بالای طراحی و قطعات مورد استفاده در تولید دستگاه، جلیقه تمرینی و الکترودهای ایکس‌بادی ضامن استفاده بلند مدت و کم هزینه با حداقل استهلاک عملیاتی است.

زیبایی خیره‌کننده

طراحی خاص و مدرن ایکس‌بادی زیبایی چشم‌نوازی به محیط تمرین و استودیوهای ایکس‌بادی می‌بخشد که در کنار نشان کیفیت و تجربه نمایانگر بکارگیری پیشرفته‌ترین و قابل اعتمادترین تکنولوژی روز دنیا در ارائه خدمات ای ام اس به مشتریان می‌باشد.
زیبایی خیره‌کننده
مربی مجازی

مربی مجازی

در کنار یک رابط کاربری ساده و روان، به کمک مربی مجازی ایکس‌بادی، دیگر نیازی به دوره‌های طولانی آموزشی و حضور فیزیکی مربیان حرفه‌ای باتجربه برای کار با دستگاه و برگزاری جلسات تمرینی ای ام اس نخواهد بود. مربی مجازی اجرای درست حرکات تمرینی و اثرگذاری حداکثری جلسه تمرینی را مدیریت می‌نماید.
اثربخشی بالا و هزینه نگهداری صفر
حرفه‌ای‌ترین جلیقه تمرینی
طراحی  شده برای دوام چندین ساله
جلیقه‌ی دست‌دوز ایکس‌بادی، لباسی زیبا و سبک است که امکان حفظ چابکی را برای ورزشکار فراهم می‌کند و قرار‌گیری الکترودها و کابل بصورت مجزا در آن باعث سادگی نگهداری و نظافت جلیقه‌ها می‌باشد.
قلب تپنده تمرینات بدون‌سیم و گروهی
اکتیور

قطعه‌ای که امکانات فوق‌العاده‌ای را به تمرینات می‌دهد
جلیقه‌های تمرینی مجهز به دستگاه اکتیور مدیریت بدون سیم تمرین هر یک از ورزشکاران را بصورت مجزا امکان‌پذیر می‌سازد.   
      تمرینی بدون‌ مزاحمت سیم                                                            
      مدیریت تمرین همزمان گروهی تا 6 نفر                                            
      امکان دور شدن از دستگاه بدون محدودیت                                       
                                   
                                یک بار شارژ، 12 ساعت تمرین مستمر                    

امکاناتی که قطعه‌ی اکتیور در اختیار شما قرار می‌دهد:


تمرینی بدون‌ مزاحمت سیم
در تمرینات بی‌سیم تولید پالس‌های فعال‌کننده عضلات بصورت مستقیم با حداکثر کیفیت توسط دستگاه کوچک اکتیور انجام می‌شود و در ایمن‌ترین حالت ممکن به الکترودهای جلیقه بصورت مستقیم انتقال داده می‌شود و دیگر نیازی به سیم برای انتقال پالس‌ها وجود ندارد که در نتیجه‌ی آن ورزشکار آزادی عمل بسیار بیشتری دارد.
مدیریت تمرین همزمان گروهی تا 6 نفر
هر دستگاه ایکس‌بادی می‌تواند به 6 دستگاه مختلف اکتیور بصورت همزمان متصل شده و مدیریت جزئیات تمرینات گروهی تا 6 نفر را امکان‌پذیر سازد.
بدون محدویت فاصله از دستگاه
با استفاده از قابلیت GO-OUT، پالس‌های تمرینی حتی زمانی که دیگر در داخل باشگاه نباشید ادامه خواهد یافت. این موضوع امکان تمرینات ترکیبی با ابزارهای دیگر بدون محدودیت در فاصله و تمرینات فضای باز را فراهم می‌کند که نتیجه‌ی آن قابلیت گسترش کسب‌وکار شماست

سیستم آموزشی ایکس‌بادی

در برنامه‌ی آموزشی ما نه تنها به مربیان و صاحبان استودیو نحوه‌ی صحیح کار با دستگاه ایکس‌بادی را آموزش می‌دهیم، بلکه به آموزش طراحی تمرینات اثربخش، نظارت بر اثربخشی تمرینات و ایجاد انگیزه در شاگردان نیز توجه داریم.

آموزش توسط بهترین‌ها
کلاس‌های آموزشی هفتگی
گواهینامه‌ی انستتیو بین‌المللی ای‌ام‌اس

پشتیبانی 360 درجه از استودیو‌های ایکس‌بادی

   پشتیبانی کامل از کسب و کار شما


  ما با پشتوانه‌ی تجربه‌ی افتتاح ۲۵۰۰ مرکز تمرینی در جایگاه مشاور در تمام مراحل راه اندازی کسب و کار، همراه شما خواهیم بود.
 پیوستن به سیستم منسجم تبلیغات جهانی ایکس بادی، امکان دریافت آخرین بروزرسانی‌های دستگاه، دسترسی به سیستم مدیریت‌ آنلاین استودیو ایکس بادی، پشتیبانی فنی از دستگاه و گارانتی ۵ ساله، دسترسی به آخرین محتواهای عکس و ویدئو ایکس‌بادی، کتاب‌‌های آموزشی در زمینه‌ی مدیریت و طراحی و بازاریابی ایکس‌بادی، طراحی داخلی مرکز تمرینی شما
One
راه اندازی استودیو
راه اندازی استودیو

چگونه کسب‌وکار خود را شروع کنیم؟

با کمک مشاوره خصوصی ایکس‌بادی در اولین قدم‌ها برای بررسی طرح تجاری مناسب، طراحی چیدمان و دکوراسیون استودیو برنامه‌ریزی خواهد شد و مطالب و محتوای لازم برای فعالیت‌های اولیه بازاریابی و انتخاب پرسنل و آموزش آن‌ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
جذب مشتری
Two

چگونه مشتری جذب کنید؟

بازاریابی و جذب مشتری یکی از چالش‌های کسب و کارهاست. ما به واسطه تجربه‌های قبلی در بازاریابی برای مراکز تمرینی تکنیک‌های موثر در این حوزه را می شناسیم و در این مسیر در کنار شماییم.
جذب مشتری
Three
مدیریت استودیو
مدیریت استودیو

چگونه استودیوی خود را به بالاترین راندمان کاری برسانیم؟

ما پر‌بازده‌ترین روش‌های مدیریت کسب وکار و ارائه خدمات را برای مراکز تمرینی ایکس‌بادی بررسی، مطالعه و تجربه نموده‌ایم. با استفاده از این دانش بدست آمده شما قادر خواهید بود تا کسب‌و‌کار خود را برای کسب درآمد و رسیدن به موفقیت به بالاترین راندمان ممکن برسانید.
با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟