قهرمان بی‌رقیب
اولین دستگاه تمرینات ای ام اس دوگانه در جهان!

آینده تمرینات ای ام اس!
تمرین بصورت همزمان بدون سیم و با سیم در کنار هم 


برای رشد و توسعه خود برنامه ریزی کنید! 


با چشم اندازی وسیع از رشد و توسعه بی انتها اما ساده  و آسان کسب و کار خود را شروع کنید

دنیای تمرینات بدون محدودیت

امکان تمرینات بدون سیم و با‌ سیم بصورت همزمان تمامی محدودیت‌های بر سرراه مدیریت استودیو و برگزاری جلسات تمرینی را از بین برده و می‌توان بسته به شرایط مختلف هرگونه ترکیبی از تمرینات بدون‌ سیم و یا با سیم را برای برگزاری جلسات تمرینی استفاده نمود.
دنیای تمرینات بدون محدودیت
تکنولوژی فوق کوچک ایکس‌بادی

تکنولوژی فوق کوچک ایکس‌بادی

دستگاه اکتیور (Actiwear) به تنهایی یک دستگاه ایکس‌بادی کوچک و مستقل است که پس از تعیین تنظیمات اولیه توسط دستگاه اکتیور قادر است بدون هر گونه اتصال به دستگاه به‌تنهایی و بدون هیچ‌گونه محدودیت فاصله‌ای از دستگاه به عملکرد خود ادامه دهد. این تکنولوژی دنیایی از قابلیت‌های تمرینی در فضای آزاد را نیز امکان‌پذیر می‌سازد.

تمرینات گروهی، فرصتی برای رشد و سودآوری

اجرای تمرینات گروهی با استفاده از ایکس بادی یک متد انقلابی جدید برای افزایش ظرفیت و درآمد است، که در تمام مراکز تمرینی قابلیت اجرا دارد.
در تمرینات گروهی این گزینه وجود دارد که هر ۶ نفر با برنامه‌ی طراحی شده یکسان، یا برنامه‌ی اختصاصی برای هر فرد تمرین کنند.
تمرینات گروهی، فرصتی برای رشد و سودآوری

مزایای کسب‌وکار با اکتیویو ایکس‌بادی

طراحی شده برای موفقیت و رشد
رضایتمندی و وفاداری بیشتر مشتریان

رضایتمندی و وفاداری بیشتر مشتریان

امکان ارائه تجربه تمرینات بدون نقص ایکس‌بادی با دستگاه اکتیویو در کنار انعطاف‌پذیری بالای این دستگاه برای ارائه تمرینات متنوع و همچنین تمرین همزمان با دوستان ابزارهای قدرتمند برای ایجاد بهترین تجربه تمرینی و افزایش رضایتمندی مراجعین هستند.
رشد استودیو و کسب و کار

رشد استودیو و کسب و کار

دستگاه اکتیویو ایکس‌بادی به هدف حداکثر‌سازی انعطاف‌پذیری و خلق فرصت‌ها و امکانات جدید برای کسب‌وکار با ایکس‌بادی طراحی گردیده است. به همین جهت انتخاب دستگاه اکتیویو برای کسب‌وکارها رشد سریع و افزایش ظرفیت خدمت‌رسانی را با کمترین هزینه فراهم می‌آورد.
ثبات کیفیت عملکرد برای سالیان متمادی

ثبات کیفیت عملکرد برای سالیان متمادی

استفاده از آخرین تکنولوژی و روش‌های ساخت جهت تولید پرچمدار محصولات ایکس‌بادی، در کنار بهرمندی از بروزترین امکانات در جهت ایجاد تجربه فراموش نشدنی هم برای مراجعین و هم برای صاحبان کسب‌وکار و مربیان، به شما ضمانت کیفیتی متمایز در استفاده از دستگاهی حرفه‌ای و کم استهلاک را می‌دهد.
بازگشت سریع سرمایه

بازگشت سریع سرمایه

استفاده از اکتیویو به دلیل عدم نیاز به تهیه مجدد دستگاه برای افزایش دوبرابر و یا بیشتر ظرفیت خدمات، هزینه‌های سرمایه‌گذاری بر روی کسب‌وکار را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. استفاده از سیستم تمرینی دو نفره همزمان و یا بیشتر به میزان قابل توجهی هزینه‌های جانبی را کاهش داده و با افزایش حاشیه سود، بازگشت سرمایه را در کمترین زمان ممکن می‌سازد.

ویژگی‌های و مشخصات فنی

همزمان یکنفر با سیم و یک نفر بدون سیم

همزمان یکنفر با سیم و یک نفر بدون سیم

تمرینات با سیم یک گزینه مطمئن و قابل اطمینان برای حرکات ساده تمرینی است اما تمرینات بدون سیم به شما آزادی انجام هرگونه تمرین ورزشی و عمکردی را خواهد داد و حتی با استفاده از گزینه خروج از محدوده دستگاه، شما می توانید همراه با ایکس بادی به ورزش و دو در هوای آزاد بپردازید.
تمرینات هوازی و قدرتی در یک برنامه

تمرینات هوازی و قدرتی در یک برنامه

تکنولوژی پیشرفته در اکتیویو امکان استفاده همزمان از برنامه های هوازی و قدرتی و عضله سازی را بصورت همزمان در یک برنامه تمرینی امکان پذیر می سازد. این خصوصیت طراحی برنامه های پیچیده و ترکیبی را امکان پذیر ساخته و با کاهش زمان عملیاتی کاربری دستگاه را افزایش می دهد. یک دستگاه اکتیویو با قابلیت تمرینات هوازی و قدرتی می تواند جایگزین دو دستگاه سنتی باشد.
برنامه تمرینی بصورت مجزا و یا هماهنگ برای 1 تا 6 نفر

برنامه تمرینی بصورت مجزا و یا هماهنگ برای 1 تا 6 نفر

در تمرینات گروهی امکان انتخاب برنامه تمرینی اختصاصی و تنظیمات مجزای تک تک عضلات برای تمامی تمرین کنندگان بصورت همزمان وجود دارد. در زمان تمرین نیز می توان تک تک تنظیمات را کنترل و تغییر داد و برای مراجعین تجربه تمرینی منحصر به فردی را در تمرینات گروهی ایجاد نمود.
ورود دیر هنگام به تمرینات گروهی و جلسات مجزا

ورود دیر هنگام به تمرینات گروهی و جلسات مجزا

تیم برنامه نویسی و توسعه ایکس بادی بصورت پیوسته مشغول ارائه ویژگی ها و خصوصیات کاربردی برای بروز رسانی های جدید نرم افزار دستگاه می باشد تا همواره صاحبان کسب و کار از جدید ترین تکنولوژی ها بهرمند گردند. یکی از این ویژگی ها امکان اضافه شدن مراجعین به تمرینات گروهی در هر زمان از بازه تمرین بدون ایجاد مزاحمت و نیاز به توقف تمرین برای سایر تمرین کنندگان می باشد. با استفاده از سایر ویژگی های این دستگاه می توان بصورت همزمان به 6 نفر، 6 تمرین مجزا و منحصر به فرد ارائه داد.
برنامه مربی مجازی

برنامه مربی مجازی

برنامه مربی مجازی طرح ریزی شده در نرم افزار دستگاه از درست اجرا شدن حرکات و بهینه بودن تمرینان در بازه های زمانی اطمینان حاصل می کند و دیگر نیازی به اجرای تمامی حرکات توسط مربیان همزمان با شاگردان نبوده و بهروری مربیان افزایش می یابد.
تمرینات گروهی بدون سیم قابل اطمینان

تمرینات گروهی بدون سیم قابل اطمینان

اجرای تمرینات گروهی با استفاده از ایکس بادی یک متد انقلابی جدید و افزایش دهنده نرخ بازگشت سرمایه است که از استودیوهای شخصی تا باشگاه های ورزشی بزرگ قابلیت بکارگیری دارد. قابلیت تمرینات گروهی با ایکس بادی با برگزاری بیش از 500 جلسه تمرینی در کمتر از یک هفته در نمایشگاه تجهیزات ورزشی FIBO 2017 به اثبات رسیده است.

پایه‌های ایکس‌بادی 


پایه‌های مختلف ایکس‌بادی سازگار و قابل استفاده با تمامی دستگاه‌ها و تجهیزات ایکس‌بادی
پایه استاندارد

پایه استاندارد

پایه چندگانه

پایه چندگانه

پایه قابل حمل

پایه قابل حمل

پایه دیواری

پایه دیواری

با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟