برترین دستگاه تمرینی یک به یک در دنیا! 
دستگاه ایکس‌بادی نیویو
یکی از پرفروشترین دستگاه‌های تمرینی ای ام اس، ایکس‌بادی نیویو یک راه‌حل کامل، اقتصادی و مطمئن برای اجرای تمرینات با سیم ایکس‌بادی بصورت یک به یک و فردی است. 


استوار، موفق و اقتصادی


تجربه‌ای بی‌نظیر از تمرینات یک به یک با سیم 

پرفروش‌ترین دستگاه برای سالیان متمادی

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طراحی بی‌نظیر، بهره‌مندی از تمامی مزایای علم ای ام اس را در تمرین با دستگاه نیویو امکان‌پذیر ساخته است. دستگاه نیویو اولین دستگاه تمرینات ای ام اس در جهان است که با هدف رسیدن به تجربه تمرینی منحصر به فرد با ترکیب ارگونومی، زیبایی و بهره‌وری برای سالیان متمادی موفق به کسب موفقیت در سطح جهانی گردیده است.
پرفروش‌ترین دستگاه برای سالیان متمادی
گزینه‌ای مطمئن و اثبات شده

گزینه‌ای مطمئن و اثبات شده

به واسطه کاربری آسان، نگهداری بدون هزینه و امکانات متنوع تمرینی یک به یک، دستگاه ایکس‌بادی نیویو یکی از گزینه‌های مطمئن برای کسب‌و‌کار است و فروش بالای دستگاه نیویو در سراسر جهان به عنوان یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های ای ام اس، این دستگاه را به یک گزینه اثبات شده و موفق تبدیل کرده است.

حرفه‌ای و اقتصادی

دستگاه نیویو در طی سالیانه سال، دوام و اثربخشی خود را به اثبات رسانده است. استفاده از دانش مهندسی روز و استفاده از باکیفیت‌ترین مواد اولیه جهت ارائه خدمات تمرینی یک به یک با سیم، از نظر هزینه و سرمایه اولیه لازم در مقایسه با محصول دیگر ایکس‌بادی، این دستگاه را به یک گزینه اقتصادی کاملا بدون ریسک تبدیل نموده است.
حرفه‌ای و اقتصادی

مزایای کسب‌وکار با XBODY NEWAVE

تمرینات ای.ام.اس را با استفاده از دستگاهی مطمئن، بدون نقص و برگزیده انجام دهید.
تمرینات پیشرفته با سیم

تمرینات پیشرفته با سیم

دستگاه نیویو، آخرین تکنولوژی‌های دنیای ای. ام. اس با اتصال سیمی را در اختیار کارآفرینان قرار می‌دهد. این تکنولوژی‌ها به معنای بازه‌ی گسترده‌ای از ویژگی‌ها برای بهینه‌سازی فرآیند تمرینات خواهد بود که هزینه برپایی تمرینات و سایر هزینه‌های عملیاتی را کاهش خواهد داد.
انتخاب مورد اطمینان و عملکرد مطمئن

انتخاب مورد اطمینان و عملکرد مطمئن

هیچ‌چیز برای یک کسب‌وکار تازه تاسیس گران‌تر از ریسک‌های پیش‌بینی نشده و عواقب آن نخواهد بود. به همین دلیل انتخاب یک دستگاه قابل اطمینان همانند نیویو که در طی سالیان سال عملکرد موفق در سراسر دنیا به عنوان یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های تمرینی ای ام اس شناخته شده است، بسیار مهم و حیاتی است.
اقتصادی و موثر

اقتصادی و موثر

دستگاه نیویو در طی سابقه چندین ساله خود، حتی در شلوغ‌ترین روزهای کاری نیز بهترین سطح عملکردی را در استودیوهای سراسر جهان به اثبات رسانده است. استفاده از این دستگاه به دلیل سرمایه‌گذاری اندک و هزینه نگهداری قابل چشم پوشی، یکی از اقتصادی‌ترین انتخاب‌ها برای شروع کسب‌وکار است.

ویژگی های و مشخصات فنی

تحریک عضلانی با سیم

تحریک عضلانی با سیم

دستگاه نیویو اثربخشی خود را در تمرینات سنتی یک به یک با سیم در سراسر جهان به اثبات رسانده است. با اتصال دستگاه و نرم افزار مخصوص آن به جلیقه تمرینی، سیگنال درست به تمامی مکانهای درست در طول زمان تمرین ارسال می شود. این دستگاه جهت اتصال با جلیقه به همراه جدیدترین تکنولوژی کابلی به همراه اتصال آهنربایی برای اتصال آسان، مطمئن و سریع ارائه می شود.
برنامه تمرینی قدرتی، هوازی و ریلکس

برنامه تمرینی قدرتی، هوازی و ریلکس

با تکیه بر انعطاف پذیری انواع پالس ها و تمرینات قدرتی، هوازی و آرامش بخش، قادر خواهید بود تا مراجعین خود را متناسب با اهداف و خصوصیات خود تمرین دهید تا به نتیجه دلخواه خود رسیده و به مشتریان وفادار تبدیل گردند. دستگاه ایکس بادی نیویو علاوه بر امکان ارائه برنامه تمرینی اختصاصی قدرتی، هوازی و ریلکس با بهره گیری از برنامه قابل تنظیم ترکیبی، طیف وسیعی از تمرینات مختلف را امکان پذیر می گرداند.
برنامه مربی ویدیویی

برنامه مربی ویدیویی

برنامه مربی ویدیویی از اجرای صحیح حرکات و تمرینات اطمینان ایجاد می کند تا نیاز اجرای حرکات توسط مربی همزمان با شاگردان و مراجعین برطرف شده و کارایی مربیان افزایش یابد. با تکیه بر مربی مجازی، مربی ایکس بادی می تواند تمرکز خود را در هنگام اجرای تمرینات بر عملکرد بهینه مراجعین و پوسچر صحیح اختصاص دهد.
اتصال کابل آهن ربایی

اتصال کابل آهن ربایی

نسل جدید کابلهای اتصال دستگاه به جلیقه برگزاری جلسات تمرینی را نسبت به گذشته ساده تر گردانیده است. اتصال آهنربایی کابلها، انتقال پالسها به جلیقه را مطمئن و بهینه ساخته از کیفیت تمرین و اثربخشی آن اطمینان حاصل میکند.
سطح بالای عملکرد

سطح بالای عملکرد

قابلیت های متنوع دستگاه نیویو همانند برنامه های درونی دستگاه، قابلیهای خصوصی سازی متنوع، کابل اتصال آهربایی و استفاده از تاثیرگذارترین پالسهای تحریک عضلانی، این دستگاه را به یکی از دستگاه های با سطح عملکرد بسیار بالا تبدیل نموده است.
تمرینات اختصاصی و قابل تنظیم

تمرینات اختصاصی و قابل تنظیم

ایکس بادی نیویو امکانات بسیار زیادی را جهت اختصاصی سازی تمرینات متناسب با سطح آمادگی مراجعین امکان پذیر می سازد. تنظیم جزئیات پالسهای اختصاصی، شدت و سایر پارامترهای تخصصی که در دوره های آموزشی ایکس بادی بصورت کامل به سرمایه گذاران آموزش داده خواهد، با استفاده از دستگاه های ایکس بادی نیویو امکان پذیر هستند.

پایه‌های ایکس‌بادی 


پایه‌های مختلف ایکس‌بادی سازگار و قابل استفاده با تمامی دستگاه‌ها و تجهیزات ایکس‌بادی
پایه استاندارد

پایه استاندارد

پایه چندگانه

پایه چندگانه

پایه قابل حمل

پایه قابل حمل

پایه دیواری

پایه دیواری

با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟