تمرینات ایکس‌بادی مطابق با استانداردهای پزشکی
ویژه ریکاوری سریع و توانبخشی 

Newave Med اولین دستگاه با استانداردهای پزشکی برای ایکس‌بادی EMS کامل بدن 


منطبق بر نیازهای متخصصین و پزشکان


ایکس‌بادی، ای ام اس قابل اطمینان در دنیای پزشکی

دستگاهی با مجوزهای پزشکی

از اولین مراحل طراحی تا آخرین مراحل تولید، دستگاه ایکس‌بادی نیویو مدیکال جهت پاسخ به نیازهای تخصصی و پزشکی تولید گردیده است تا به افرادی که از آسیب‌دیدگی‌ها و درد مصدومیت‌های مختلفی رنج می‌برند کمک کند.
دستگاهی با مجوزهای پزشکی
ریکاوری سریع و موثر

ریکاوری سریع و موثر

ایکس‌بادی یک روش تمرینی موثر برای افزایش و یا حفظ توده عضلانی، قدرت و عملکرد آنهاست و با استفاده از همین تکنولوژی دستگاه ایکس‌بادی نیویو مدیکال (پزشکی) راه‌های متنوع درمانی جدیدی را جهت تسریع فرآیند ریکاوری و کاهش دوره درمانی در اختیار متخصصان قرار می‌دهد.

توانبخشی مطمئن

ای.ام.اس اثرات مفید متعدد اثبات شده‌ای در کاربردهای پزشکی دارد. این کاربردها شامل اهداف پیش‌گیرانه و توانبخشی و درمانی در علوم نورولوژی، اورتوپدی و روماتولوژی و بسیاری از زمینه‌های پزشکی دیگر نیز می‌گردند.
توانبخشی مطمئن

در تخصص خود، پتانسیل‌های جدید تجاری را کشف کنید!

مزایای بکارگیری ایکس‌بادی NEWAVE MED در دنیای پزشکی
ایجاد فرصت‌های تجاری جدید

ایجاد فرصت‌های تجاری جدید

نیویو مدیکال راه‌های جدیدی را برای پیشگیری و توانبخشی در اختیار متخصصین قرار می‌دهد. با استفاده از نوآوری ایکس‌بادی متخصصین قادر به ارائه طرح‌های درمانی متنوع و جدیدتری خواهند بود. با استفاه از این نوآوری، امکان ارائه خدمات جدید و پیرو آن ورود به بازارهای جدید و جذب مراجعین بیشتر فرآهم خواهد گردید.
تجربه توانبخشی منحصر به فرد

تجربه توانبخشی منحصر به فرد

با استفاده از نیویو مدیکال دوره درمان توانبخشی می‌تواند به میزان چشم‌گیری نسبت به روش‌های سنتی کاهش یابد.
استفاده آسان و یادگیری ساده

استفاده آسان و یادگیری ساده

با وجود اینکه دستگاه ایکس‌بادی نیویو مدیکال یک دستگاه تخصصی پیچیده است، رابط کاربری ساده این دستگاه به همراه دوره‌های آموزشی ایکس‌بادی استفاده و یادگیری کاربرد این دستگاه را بسیار ساده گردانده است.
درآمد تجدید‌پذیر

درآمد تجدید‌پذیر

با استفاده از کاربردهای متفاوت ایکس‌بادی نیویو مدیکال در دوره درمان و مزایای متنوع آن، می‌توان بنا به اهداف مختلف مراجعین خدمات متنوع بسیاری را به فرآیند سنتی توانبخشی و ریکاوری اضافه نمود تا علاوه بر ایجاد رضایت بیشتر در مراجعین، از بازگشت مجدد آنها به مجموعه بهره‌مند گردید.

ویژگی های و مشخصات فنی

تحریک عضلانی با سیم

تحریک عضلانی با سیم

دستگاه و نرم افزار تمرینی آن با اتصال به نقاط استراتژیک الکترودها بر روی عضلات، سینگال درست را در طور زمان جلسه درمانی به جلیقه مخصوص از طریق کابل انتقال می دهند. این تحریک با فرکانس پایین به عضلات کمک خواهد کرد تا بدون نیاز به فشار بی مورد به مفاصل فرآیند ریکاوری را طی کنند.
دارای گواهینامه و مجوزهای پزشکی

دارای گواهینامه و مجوزهای پزشکی

استاندارد IEC60601 امنیت و عملکرد این دستگاه را تائید نموده است. همچنین این دستگاه دارای تمامی الزامات استاندارد EEC 93/42
بوده و با استفاده از این استاندارد این دستگاه اجازه ورود به بازارهای اروپا را دریافت نموده است.
راهنمای ویدیویی توانبخشی

راهنمای ویدیویی توانبخشی

برنامه های توانبخشی ویدیویی موجود در دستگاه توسط متخصصین فیزیوتراپیست و پزشکان مربوطه طراحی شده و در حافظه دستگاه ذخیره شده است.
جلسات ریکاوری اختصاصی

جلسات ریکاوری اختصاصی

هر برنامه درمانی می تواند بر اساس نیازهای اختصاصی مراجعین خصوصی سازی شده و هر جلسه ریکاوری و حتی تمرین تا کوچکترین جزئیات قابل تنظیم و اختصاصی سازی مطابق با میزان پیشرفت مراجع و بهبود و پاسخ او به دوره درمان است.
پشتیبانی از توانبخشی مرحله ای

پشتیبانی از توانبخشی مرحله ای

راهنمای توانبخشی چند مرحله ای، از اولین مراحل حساس بعد از جراحی شروع شده و تا آخرین مراحل بازیابی توان و ریکاوری برنامه های اختصاصی را در اختیار پزشکان و متخصصین قرار می دهد.
از خانواده دستگاه نیویو

از خانواده دستگاه نیویو

توسعه دستگاه نیویو مدیکال بر اساس محصول موفق و به اثبات رسیده ایکس بادی نیویو است که در حال حاضر اثربخشی آن در سراسر دنیا به اثبات رسیده است.

پایه‌های ایکس‌بادی 


پایه‌های مختلف ایکس‌بادی سازگار و قابل استفاده با تمامی دستگاه‌ها و تجهیزات ایکس‌بادی
پایه استاندارد

پایه استاندارد

پایه چندگانه

پایه چندگانه

پایه قابل حمل

پایه قابل حمل

پایه دیواری

پایه دیواری

با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟