سیستم آموزشی XBody
علم و دانش لازم برای موفقیت در اختیار شما!
انتقال دانش و تجربه لازم برای موفقیت در کسب و کار ایکس بادی آسانتر و ساده تر از همیشه!


سیستم آموزشی بروز ضامن کسب بهترین نتایج در کمترین زمان ممکن

به واسطه سروکار داشتن با مشتریان بصورت روزانه، آموزش حرفه ای مربیان نقش پررنگی را در موفقیت کسب و کارها ایجاد می کند و به همین دلیل است که ما دارای مرکز ویژه ای بر روی فرآیند آموزش خود در زمان راه اندازی کسب وکارها هستیم. در سیستم آموزشی ما به مربیان و صاحبان استودیو نه تنها نحوه عملکرد صحیح کار با دستگاه آموزش داده شده، بلکه به آموزش نظارت بر اثر بخشی تمرینات و ایجاد انگیزه در شاگردان نیز توجه و تاکید می شود. با تلاش بی وقفه و روزانه واحد آموزش، بروزترین مطالب در رابطه با عملکرد دستگاه، طراحی تمرینات متناسب با اهداف مختلف، افزایش اثر بخشی تمرینات، ایمنی و مهارتهای اولیه مدیریت کسب و کار تضمین کننده حصول بهترین نتایج در کمترین زمان ممکن برای راه اندازی کسب و کار با ایکس بادی تهیه می گردد.

آموزش توسط برترین ها
برترین و باتجربه‌ترین اساتید آموزش دیده در حوزه ای ام اس مربیان شما را در سریع‌ترین زمان ممکن آموزش و برای شروع فعالیت آماده خواهند ساخت.
کلاس‌های آموزشی هفتگی
برگزاری کلاس‌های هفتگی امکان تربیت مربی را برای صاحبان کسب‌و‌کار در هر روزی از ماه و هر ماهی از سال فراهم ساخته و در نتیجه کسب‌وکار شما هرگز بدون نیرو نخواهد ماند.
انستیتو بین المللی آموزش ای ام اس
همکاری ایکس‌بادی با موسسه اروپایی EMS Trainer Institute این فرصت را برای شما و مربیان فراهم آورده تا به واسطه شرکت در دوره‌های رسمی این موسسه در ایران علاوه بر اخذ معتبرترین گواهی بین‌المللی برای فعالیت در سراسر دنیا، به آخرین دانش روز دنیا و کسب مهارت در سطح جهانی نیز دسترسی پیدا کنید.
با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟