برای ثبت‌نام تماس بگیرید:

انستیتو بین‌المللی آموزش مربیان ETI


EMS Trainer Institute

انستیتو مربیان EMS به عنوان پایگاهی برای انتقال دانش علم تمرینی قرن بیست و یکم طراحی شده است که مهارت و دانش مربیان EMS در سطح جهان را ارتقا ببخشد.

هدف تیم آموزشی ما که متشکل از مدرسان مجرب و مشاوران با تجربه است، ارائه خدمات آموزشی با بالاترین سطح کیفیت می‌باشد که تاکنون سابقه نداشته است. این امر با فراهم کردن به روزترین مقالات علمی در حوزه ورزش حرفه‌ای و همچنین کاربردهای پزشکی EMS برای شرکای تجاری ما در سراسر جهان محقق می‌شود.

با استفاده از این سیستم آموزشی مدرن و کارشناسی شده، هدف انستیتو مربیان EMS ایجاد مربیان حرفه‌ای و آموزش دیده همراه با دانش کامل و جامع در حوزه تکنولوژی EMS می‌باشد که نتیجه آن ارتقا کسب و کار خواهد بود.

دوره‌های پیش‌رو

جدیدترین دوره‌های XBODY EMS با مدرک بین‌المللی


اساتید ما

از بهترین مدرسان جهان بیاموزید

Annamaria Rigo-Kovar

International XBody Master Trainer

Matties Winter-Morel

Matthias Winter-Morel

International XBody Master Trainer

Sofia Najafi

International XBody Master Trainer

Balazs Fuzessy

International XBody Master Trainer

Fruzsi Regner

International XBody Master Trainer

Orsolya Csilla Balog

International XBody Master Trainer

Sofie Juhl Husfeldt

International XBody Master Trainer

Agnes Ramsay-Geuer

International XBody Master Trainer

ثبت‌نام دوره‌های بین‌المللی XBODY EMS

 

 برای دریافت اطلاعات دوره‌ها، شماره تلفن خود را وارد کنید
و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

پرسش و پاسخ

به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم


چطور می‌توانم برای دوره مورد نظرم، ثبت‌نام کنم؟

با تکمیل فرم مربی شوید یا تماس با دفتر نمایندگی به شماره تلفن ۸۸۸۷۷۷۳۳-۰۲۱ از مشاوران ثبت نام در دوره بین‌المللی کمک بگیرید. همکاران ما در واحد آموزش مدارک و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کرده و نسبت به تخصیص ظرفیت کلاس اقدام می‌کنند.

دوره آموزش بین‌المللی مربی EMS مناسب چه گروهی است؟

افرادی که اهداف حرفه‌ای خود را در زمینه مربی‌گری یا راه‌اندازی مراکز تمرینی ایکس بادی دنبال می‌کنند. مخصوصا افرادی که به دنبال کسب فرصت فعالیت خارج از ایران نیز هستند. شرکت‌کنندگان در پایان این دوره آماده فعالیت با استاندارد بین‌المللی در سراسر جهان بوده و پیش‌نیاز شرکت در دوره‌های تخصصی سطح بالاتر ورزشی را دریافت خواهند کرد.

آیا محتوای دوره به زبان فارسی هم ارائه خواهد شد؟

بله، محتوای آموزش به زبان فارسی برای این دوره آماده شده و مدرس ایرانی برای این دوره اختصاص داده شده است، ETI  در هر محدوده جغرافیایی با اساتید مشخصی دوره‌های بین‌المللی برگزار می‌کند. خانم نجفی جزو ۲۰ مدرس رسمی موسسه ETI در دنیا هستند و این کورس را برای مربیان ایرانی ایکس بادی به زبان فارسی ارائه می‌کنند.

چطور از زمان دقیق تشکیل کلاس‌های دوره مطلع بشم؟

طول دوره ۱۶ ساعت است که در ۴ کلاس به مدت ۴ ساعت با ظرفیت ۸ نفر ارائه می‌شود. در تماس با مشاوران دفتر نمایندگی از زمان دقیق و ظرفیت کلاس مدنظر خود آگاه شوید.

محل برگزاری دوره کجاست؟

خوشبختانه، دوره فعال آموزش بین‌المللی مربی EMS بصورت آنلاین  برگزار می‌شود و امکان شرکت در دوره از هر موقعیت مکانی فراهم هست.

پیش نیاز شرکت در دوره آموزش بین‌المللی مربی EMS چیست؟

پیش‌نیاز شرکت در این دوره آشنایی با فیزیولوژی و آناتومی بدن است، درصورتی‌که شرکت کننده از اطلاعات لازم برخوردار نباشد با مطالعه جزوه ترجمه شده که قبل از آغاز دوره در اختیار ایشان قرار می‌گیرد، آماده شرکت در دوره خواهند بود.

آیا بین مدارک ارائه شده در دوره‌های حضوری و دوره‌های آنلاین تفاوتی وجود دارد؟

خیر، کیفیت، سیلاب درسی، مطالب آموزشی و مدرک دوره کاملا یکسان است، به علت شیوع ویروس کرونا موقتا امکان شرکت در دوره بصورت آنلاین از سمت ETI فعال شده است.

چطور می‌توانم از زمان فعال‌شدن دوره‌های غیر‌فعال به موقع باخبر بشم؟

با ثبت‌نام در قسمت مربی شوید، مشاوران ما از طریق شماره تماس ثبت‌شده با شما در ارتباط قرار گرفته و ضمن ارائه به‌روزترین اطلاعات، درخواست شما برای ثبت‌نام در دوره مورد نظر را در سیستم وارد می‌کنند. در ساعات اداری طول هفته با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۸۷۷۷۳۳ نیز می‌توانید با مشاوران ثبت‌نام دوره‌های بین‌المللی در ارتباط باشید. همچین با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ایکس بادی ایران https://www.instagram.com/xbodyiran از آخرین خبرهای مربوط به دنیای ایکس بادی باخبر خواهید بود.

COPYRIGHT 2020 | XBODY ME. ALL RIGHT RESERVED