وارد دنیای کار‌آفرینان موفق شوید

زودبازده‌ترین کسب‌‌و‌کار کوچک ورزشی
با پیروی از یک الگوی موفق و آزموده شده در یک بازار قدرتمند رو به رشد، می‌توان مسیر پر‌فراز و نشیب راه‌اندازی کسب‌و‌کار را به تجربه‌ای شیرین از شروع یک کارآفرینی موفق تبدیل کنید. با انتخاب مدل کسب‌و‌کار ماکرو استودیوهای ایکس‌بادی به دنیای کارآفرینان موفق وارد شوید.


شروع کوچک، رشد بی پایان!


در هر زمان، فرصت رشد و توسعه متناسب با تمایل سرمایه‌گذار علاقمندی سرمایه‌گذار فراهم است.

به بیش از 2000 استودیوهای ایکس‌بادی در سراسر دنیا بپیوندید

به دلیل استقبال رو به افزایش کاربران طی چند سال گذشته کاربرد تکنولوژی در تمرینات ورزشی و بازار سلامتی و زیبایی رشد چشمگیری داشته است و در میان تمامی تکنولوژی‌های معرفی شده در این بازار بزرگ رو به رشد، دلیل موفقیت تمرینات ایکس‌بادی نسبت به سایر روش‌ها در چیست؟
جلسات تمرین با ایکس‌بادی بسیار کوتاه و در عین حال بسیار پر فشار است. تمرین‌کنندگان و کاربران ایکس‌بادی این متد ورزشی پیشرفته را به شدت به دیگران توصیه می‌کنند و این به معنی رضایت کاربران از نتایج حاصل از تمرین با ایکس‌بادی است. در نتیجه تقاضا برای تمرین با ایکس‌بادی پیوسته رو به رشد است.
مدل کسب‌وکار میکرو استودیو یک مدل کارآفرینی کم ریسک و محبوب در سراسر دنیاست و به عنوان یکی از زوده‌بازده‌ترین کسب‌وکارهای ورزشی در دنیا شناخته می‌شود و به دلیل سرمایه اندک لازم برای شروع کسب‌وکار و ریسک اندک پتانسیل بالایی برای بازگشت سرمایه در کمترین زمان ممکن را دارد.
به بیش از 2000 استودیوهای ایکس‌بادی در سراسر دنیا بپیوندید
با در اختیار داشتن فرصت رشد سریع، به سادگی موفق خواهید شد

با در اختیار داشتن فرصت رشد سریع، به سادگی موفق خواهید شد

ارتباط شما با مجموعه ایکس‌بادی با خرید دستگاه و پکیج کسب‌وکاری به انتها نخواهد رسید و از پشتیبانی ما در تمامی مراحل رشد و رسیدن به موفقیت بهره‌مند خواهید شد.
• اطمینان از رضایت مشتریان با تغییرات سریع و مشهود
• حاشیه سود بالا در نتیجه هزینه‌های جاری اندک
• تقاضای روز افزون خدمات لاغری و تناسب اندام
• حصول اطمینان از کیفیت خدمات با تکیه بر تجربه انتستیتو مربیان
• تبلیغات و بازاریابی سراسری برند ایکس‌بادی در جهت افزایش آگاهی روز افزون مردم از مزایای ایکس‌بادی
• پشتیبانی بی‌وقفه فنی 360 درجه
اینها تنها شمار اندکی از دلایل موفقیت شما در مدت زمانی کوتاه هستند.

با سرمایه‌گذاری حداقل و در کمترین زمان شروع کنید

شما تنها در یک فضای 45 متر مربع و پکیج آغازین ایکس‌بادی کسب‌وکار خودرا بدون هرگونه سرمایه‌گذاری اضافی و بی‌مورد شروع کرده و تمرینات ایکس‌بادی یک به یک را ارائه دهید. با انتخاب دستگاه اکتی ویو در هر زمان فرصت افزایش ظرفیت استودیو تا 6 نفر بصورت همزمان برای شما فراهم خواهد بود و در صورت تمایل به لطف سیستم قابل اعتماد و حرفه‌ای ایکس‌بادی تمرینات ترکیبی با دستگاه‌های دیگر را نیز به لیست خدمات خود اضافه کنید.
ملزومات و نیازمندی‌های شروع کار
• حداقل 45 تا 70 متر مربع فضای استودیو
• پکیج پایه تجهیزات ایکس‌بادی
• اشتیاق و علاقه به شروع و مدیریت یک کسب‌وکار موفق
با سرمایه‌گذاری حداقل و در کمترین زمان شروع کنید
Xbody

وقت جلسه خودرا تعیین کنید!

با شرکت در جلسه حضوری و دریافت مشاوره کارشناسان مجموعه، به بررسی فرصت‌های مختلف راه‌اندازی کسب‌وکار با ایکس‌بادی، جزئیات و شرایط سرمایه‌گذاری و بازگشت سرمایه و نرخ سودآوری بپردازید. در این جلسه شما پاسخ کلیه سوالات خود پیرامون راه‌اندازی کسب‌وکار با ایکس‌بادی را خواهید یافت. 

مزایای کسب‌وکار با مدل میکرو استودیو ایکس‌بادی

مدل کسب‌وکار میکرو استودیو ایکس‌بادی فرصت‌های بی‌نظیر تجاری را در بازار بزرگ فیتنس و تناسب اندام ارائه کرده است.
سرمایه‌گذاری اندک و بازگشت سریع

سرمایه‌گذاری اندک و بازگشت سریع

با ایکس‌بادی بدون نیاز به تجهیزات ورزشی گران قیمت و بزرگ جلسات تمرینی خود را به سادگی می‌توانید برگزار کنید و با درآمد بالا و هزینه‌های جاری کم در کمترین زمان ممکن سرمایه اولیه خود را بدست آورید.
فضای کوچک، نیروی انسانی اندک، هزینه‌های پایین

فضای کوچک، نیروی انسانی اندک، هزینه‌های پایین

در یک آپارتمان 45 متری با 2 نفر نیروی کار و بدون نیاز به هرگونه تجهیزات اضافی به راحتی و در حداقل زمان اولین استودیو خود را راه‌اندازی کنید.
موفقیت تکرارپذیر و ساده

موفقیت تکرارپذیر و ساده

با استفاده از سیستم آموزشی قدرتمند و مشاوره اختصاصی به سادگی می‌توانید استودیو ایکس‌بادی خود را راه‌اندازی کرده و پس از رشد اولیه موفقیت خود را تکرار کنید.
مدیریت یک کسب‌و‌کار لذت‌بخش

مدیریت یک کسب‌و‌کار لذت‌بخش

در یک محیط شاداب ورزشی با پایین‌ترین هزینه‌های جاری در آرامش خاطر به کسب‌و‌کار خواهید پرداخت و مشتریان خود را برای رسیدن به آرزوهای خود در مسیر سلامتی و تناسب اندام همراهی کنید.
رشد ایمن

رشد ایمن

راه‌اندازی استودیوی ایکس‌بادی با استفاده از پکیج اکتیوویو جذب 80 عضو ماهیانه را برای شما امکان‌پذیر می‌کند و در صورت تمایل متناسب با رشد استودیو و کسب‌و‌کارتان به راحتی تهیه تجیزات اضافی قادر خواهید بود ظرفیت عضویت خود را تا بیشتر از 500 عضو ماهیانه افزایش دهید.
راه‌اندازی فرانچایز اختصاصی و پیشرفت بدون سقف

راه‌اندازی فرانچایز اختصاصی و پیشرفت بدون سقف

خیلی زود پس از به موفقیت رسیدن در اولین شعبه، زمان افتتاح شعب بعدی فرا‌ خواهد‌ رسید. در ایران تنها 4 کارآفرین جوان به تنهایی با راه‌اندازی مجموعه زنجیره‌ای ایکس‌بادی ظرف کمتر از 2 سال موفق به تاسیس بیش از 30 شعبه گردیده‌اند که این امر نشان از پتانسیل بالای رشد سریع مدل کسب‌وکار میکرو استودیو با ایکس‌بادی دارد.

 با راه‌اندازی استودیوی XBODY  به بیش از 2000+ داستان موفقیت ما بپیوندید

ایکس‌بادی تنها یک ارائه‌کننده تجهیزات ورزشی نیست! بلکه با ارائه مدل‌های کسب‌وکاری اثبات شده و تمام راه‌حل‌های مدیریتی و بازاریابی، شما را به یک کارآفرین موفق تبدیل خواهد‌نمود. به پشتوانه پشتیبانی 360 درجه این مجموعه، شما به راحتی به تمامی تجربیات لازم برای موفقیت در کسب‌وکار خود دست‌خواهید‌یافت.

در رابطه با ایکس‌بادی و تکنولوژی تمرینات ورزشی ای ام اس بیشتر بدانید!

ایکس‌بادی با هدف افزایش سطح سلامتی و تناسب اندام و بوسیله بکارگیری تکنولوژی در علم ورزش، امکان دستیابی به بدن ایده‌آل را با تنها 2 جلسه‌ی 20 دقیقه‌ای در هفته امکان‌پذیر ساخته است. ایکس‌بادی کردن به کمک علم ای ام اس اثر‌بخشی یک تمرین 90 دقیقه‌ای در باشگاه‌های سنتی را تنها در 20 دقیقه امکان‌پذیر ساخته است.

ایکس‌بادی چیست؟
‌ایکس‌بادی با استفاده از شبیه‌سازی پالس‌های الکتریکی مغز بصورت مستقیم منجر به انقباض عضلات شده و درنتیجه سیستم تمرینی پیچیده طراحی شده منجر به افزایش متابولیسم و سوخت‌وساز بدن، کاهش درصد چربی بدن و رشد عضلات می‌شود.
کسب‌وکار با ایکس‌بادی
ایکس‌بادی تنها یک شرکت تکنولوژی‌ محور و تولید‌کننده تجهیزات ورزشی فوق‌ حرفه‌ای نیست بلکه با هدف توسعه و گسترش جدید‌ترین علوم مرتبط با تکنولوژی‌های ورزشی، با تاسیس بیش از 2000 استودیو و تربیت بیش از 10000 مربی متخصص، یکی از شرکت‌های پیشتاز در زمینه آموزش ای ام اس و بهینه‌سازی مدل‌های کسب‌و‌کاری ورزشی در سراسر دنیاست.
آشنایی با محصولات ایکس‌بادی
ایکس‌بادی تولید‌کننده با کیفیت‌ترین و موثرترین تجهیزات فوق حرفه‌ای ای ام اس در سراسر جهان و برنده بسیاری از جوایز مختلف مرتبط با کیفیت و طراحی برتر محصولات خود است. محصولات ایکس‌بادی با ارائه ظرفیت بالای خدمات و سابقه‌ای درخشان فعالیت در بیش از 2000 استودیو در سراسر دنیا کیفیت و دوام خود را به اثبات رسانده‌اند.
با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟