تحولی عظیم در دنیای فیزیوتراپی

ایکس‌بادی در دنیای خدمات پزشکی و درمانی
با ایجاد یک مزیت رقابتی بزرگ و ارائه خدمات درمانی ای ام اس و بهره‌مندی از مزایای توانبخشی با استفاده از دستگاه‌های پزشکی ایکس‌بادی نسبت به سایر روش‌های توانبخشی، مشتریان جدیدی به مجموعه خود جذب کنید و خدمت جدیدی به مشتریان فعلی خود ارائه دهید. تمرینات درمانی ایکس‌بادی یک راه‌حل توانبخشی اثبات شده ایمن‌تر و آسان‌تر برای مفاصل در مراحل ریکاوری است. 


برتر و بروزتر از رقبای خود!


ریکاوری و توانبخشی با ایکس‌بادی, همان مزیت رقابتی که در جستجوی آن هستید!

فزیوتراپی مفرح و لذت‌بخش

استفاده پزشکی از تمرینات ایکس‌بادی فصل جدیدی در دنیای فیزیوتراپی است که در مقایسه با سایر روش‌های توانبخشی و تمرین‌ها، سرعت بیشتر و روش موثر‌تری را برای بهبود مصدومیت مراجعین ارائه می‌دهد. استفاده پزشکی از تکنولوژی ایکس‌بادی یک روش درمانی بدون درد، ساده و بسیار راحت در جهت بهبود سریع آسیب‌دیدگی‌ها است و کلیه مفاصل مراجعین در طی این تمرینات کاملا ایمن و در حفاظت کامل خواهند بود.
فزیوتراپی مفرح و لذت‌بخش
اولین و تنها دستگاه تحریک عضلانی یکپارچه بدن با استانداردهای پزشکی

اولین و تنها دستگاه تحریک عضلانی یکپارچه بدن با استانداردهای پزشکی

در سال 2018 ایکس‌بادی موفق به تولید اولین و تنها دستگاه تحریک الکتریکی عضلانی یکپارچه بدن با کاربرد پزشکی و کسب کلیه مجوزها و استانداردهای پزشکلی گردید. با استفاده از مزایای تمرینات پزشکی ایکس‌بادی، مراجعین شما از یک جلسه درمانی منحصر به فرد و با کیفیت بهرمند خواهند گردید که هیچ یک از رقبای شما قادر به ارائه این تجربه نمی‌باشند.

توسعه‌ای آسان و هوشمندانه

توسعه و افزایش فروش یک کسب‌و‌کار تخصصی همانند تمرینات درمانی و فیزیوتراپی می‌تواند بسیار پیچیده و چالش‌برانگیز باشد. دستگاه ایکس‌بادی با ایفای نقش یک دستیار ماهر فیزیوتراپیست توسعه کسب‌و‌کارهای فیزوتراپی را معنای جدید بخشیده است. در سیستم درمانی ایکس‌بادی، هر جلسه توانبخشی مراجع تنها 20 دقیقه زمان خواهد‌برد که این جلسات به کمک سیستم آموزش قدرتمند ایکس‌بادی تنها با کمک یک دستیار که می‌تواند کلیه دوره‌های لازم را در آکادمی ایکس‌بادی در مدت زمانی کوتاه پشت‌سر گذارد، می‌تواند برگزار گردد.
توسعه‌ای آسان و هوشمندانه
Xbody

وقت جلسه خودرا تعیین کنید!

با شرکت در جلسه حضوری و دریافت مشاوره کارشناسان مجموعه، به بررسی فرصت‌های مختلف راه‌اندازی کسب‌وکار با ایکس‌بادی، جزئیات و شرایط سرمایه‌گذاری و بازگشت سرمایه و نرخ سودآوری بپردازید. در این جلسه شما پاسخ کلیه سوالات خود پیرامون راه‌اندازی کسب‌وکار با ایکس‌بادی را خواهید یافت. 

مزایای بکارگیری ایکس بادی در طرح درمان مراجعین

استفاد از ایکس بادی و تمرینات درمانی این روش به عنوان کل و یا بخشی از طرح درمان، فصل جدیدی در ارائه خدمات پزشکی ایجاد نموده است.
ورود به بازارهای جدید و گسترش فعالیت

ورود به بازارهای جدید و گسترش فعالیت

با ارائه خدمات بهبود مصدومیت و تمرینات توانبخشی ایکس بادی به عنوان روش درمانی منحصر به فرد با اثربخشی بیشتر نسبت به سایر روش های سنتی بازار جدیدی از مراجعین و مخاطبین در دسترس خواهد بود. با تاثیر گزاری بیشتر و سرعت بهبود چشمگیر روش تمرینات ای ام اس با دستگاه ایکس بادی گسترش کسب و کار و جذب مراجعین جدید را ساده تر از گذشته می نماید.
بازگشت مجدد مراجعین و افزایش سودآوری

بازگشت مجدد مراجعین و افزایش سودآوری

اگر چه استفاده از خدمات ایکس بادی مراحل ریکاوری و بهبود مصدومیت را کاهش می دهد اما استفاده از مزایای جانبی ایجاد شده و افزایش توان عمومی ارائه طرح های درمان جانبی و ترکیبی متنوع و ویژه را امکان پذیر می سازد که مراجعین امکان بهرمندی از آن را در مراکز دیگر نخواهند داشت.
افزایش رضایتمندی مراجعین

افزایش رضایتمندی مراجعین

سیستم درمانی با استفاده از ایکس بادی در تمامی جنبه های پر اهمیت از نظر مراجعین بهبودی سریع و قابل مشاهده ایجاد خواهد نمود. فشار کمتر به مفاصل، استفاده از طرح درمانی جذاب، مفرح و ایمن و مشاهده نتایج طرح درمان سریعتر از هر روش درمانی دیگر منجر به افزایش رضایتمندی مراجعین خواهد شد.
افزایش اوقات آزاد

افزایش اوقات آزاد

سیستم توانبخشی ایکس بادی بر پایه ی علم ای ام اس، نه تنها منجر به بهبود فرآیند درمان و بهبود برای مراجعین می گردد بلکه برای فیزیوتراپیست ها نیز سادگی فرایند و افزایش سرعت آنرا به همراه خواهده داشت. قابلیت برنامه ریزی طرح های درمانی در دستگاه ایکس بادی و همچنین استفاده از دستیار مجازی کلیه مراحل ارائه تمرینات درمانی را ساده و سریع خواهد نمود. استفاده از اپراتور اختصاصی زمان لازم برای اجرای درمان را برای متخصصین از 20 دقیقه هم کاهش داده و فرصت بیشتری برای رسیدن به سایر امور در اختیار صاحبین مطب و کسب وکارها قرار می دهد.
ایجاد فرصت های جدید بازاریابی

ایجاد فرصت های جدید بازاریابی

استفاده از تجهیزات ایکس بادی در ارائه خدمات توانبخشی و طرح درمان مراجعین، فرصتی مناسب جهت ایجاد تمایز بارقبا و بازاریابی و ورود به بازارهای جدید است. همچنین سرعت رشد و شناخت روز افزون عمومی از خدمات ایکس بادی و همچنین برنامه های بازاریابی و تبلیغاتی این شرکت اهرمی قدرتمند برای نفوذ بیشتر در بازار و جذب مراجعین بیشتر خواهد بود.
امکان ارائه روشهای ریکاوری ترکیبی و پیچیده

امکان ارائه روشهای ریکاوری ترکیبی و پیچیده

تنوع برنامه های عملکردی و طرح های بهبود قابل اجرا با ایکس بادی و همچنین ترکیب برنامه های ای ام اس با سایر روشها و طرح های درمانی تنوع نامحدودی از گزینه های مختلف درمانی را در اختیار متخصصین قرار می دهد. طرح درمانی متنوع علاوه بر افزایش جذابیت فرایند درمان، جهت ایجاد بهترین نتایج نسبت به نیازمندیهای مراجعین، ابزاری قدرتمند در دستان متخصصی خواهد بود.

 با راه‌اندازی استودیوی XBODY  به بیش از 2000+ داستان موفقیت ما بپیوندید

ایکس‌بادی تنها یک ارائه‌کننده تجهیزات ورزشی نیست! بلکه با ارائه مدل‌های کسب‌وکاری اثبات شده و تمام راه‌حل‌های مدیریتی و بازاریابی، شما را به یک کارآفرین موفق تبدیل خواهد‌نمود. به پشتوانه پشتیبانی 360 درجه این مجموعه، شما به راحتی به تمامی تجربیات لازم برای موفقیت در کسب‌وکار خود دست‌خواهید‌یافت.

در رابطه با ایکس‌بادی و تکنولوژی تمرینات ورزشی ای ام اس بیشتر بدانید!

ایکس‌بادی با هدف افزایش سطح سلامتی و تناسب اندام و بوسیله بکارگیری تکنولوژی در علم ورزش، امکان دستیابی به بدن ایده‌آل را با تنها 2 جلسه‌ی 20 دقیقه‌ای در هفته امکان‌پذیر ساخته است. ایکس‌بادی کردن به کمک علم ای ام اس اثر‌بخشی یک تمرین 90 دقیقه‌ای در باشگاه‌های سنتی را تنها در 20 دقیقه امکان‌پذیر ساخته است.

ایکس‌بادی چیست؟
‌ایکس‌بادی با استفاده از شبیه‌سازی پالس‌های الکتریکی مغز بصورت مستقیم منجر به انقباض عضلات شده و درنتیجه سیستم تمرینی پیچیده طراحی شده منجر به افزایش متابولیسم و سوخت‌وساز بدن، کاهش درصد چربی بدن و رشد عضلات می‌شود.
کسب‌وکار با ایکس‌بادی
ایکس‌بادی تنها یک شرکت تکنولوژی‌ محور و تولید‌کننده تجهیزات ورزشی فوق‌ حرفه‌ای نیست بلکه با هدف توسعه و گسترش جدید‌ترین علوم مرتبط با تکنولوژی‌های ورزشی، با تاسیس بیش از 2000 استودیو و تربیت بیش از 10000 مربی متخصص، یکی از شرکت‌های پیشتاز در زمینه آموزش ای ام اس و بهینه‌سازی مدل‌های کسب‌و‌کاری ورزشی در سراسر دنیاست.
آشنایی با محصولات ایکس‌بادی
ایکس‌بادی تولید‌کننده با کیفیت‌ترین و موثرترین تجهیزات فوق حرفه‌ای ای ام اس در سراسر جهان و برنده بسیاری از جوایز مختلف مرتبط با کیفیت و طراحی برتر محصولات خود است. محصولات ایکس‌بادی با ارائه ظرفیت بالای خدمات و سابقه‌ای درخشان فعالیت در بیش از 2000 استودیو در سراسر دنیا کیفیت و دوام خود را به اثبات رسانده‌اند.
با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟