SHOP IN SHOP

دنیایی از فرصت رشد و توسعه
 در دل کسب‌و‌کار فعلی شما!
بیشتر از چند قدم کوتاه تا یک منبع درآمدی جدید و رشد و توسعه کسب‌و‌کار شما با مدل تجاری Shop-in-Shop فاصله وجود ندارد. ایکس‌بادی فرصت کم‌نظیری را در اختیار صاحبان کسب‌و‌کارهایی مثل کلینک‌های زیبایی، کلینیک‌های فیزیوتراپی و توانبخشی و باشگاه‌های ورزشی قرار داده تا بتوانند با استفاده از فضای فعلی خود به سادگی خدمات بیشتری را به مشتریان ارائه دهند و سودآوری کسب‌وکار خود را در مدت زمان کوتاهی افزایش دهند.  

جای یه استودیو ایکس‌بادی در دل کسب‌و‌کار شما خالیست!

اگر صاحب یک کسب‌و‌کار در حوزه ورزش، سلامتی و زیبایی می‌باشید و در جستجوی راه‌کارهای گسترش کسب‌و‌کار و درآمد بیشتر هستید، قبل از هرگونه تصمیم‌گیری و سرمایه‌گذاری، اطلاعات خود را در رابطه با مدل تجاری توسعه کسب‌و‌کار Shop-in-Shop تکمیل کنید. 

انتخابی سود‌آور برای گسترش هوشمندانه بسیاری از کسب‌و‌کارها

فرصت جذب مشتریان جدید بدون نیاز به فعالیت‌های پیچیده بازاریابی و امکان اضافه نمودن خدمات جدید به دایره خدمات فعلی با سرمایه‌گذاری اندک و حاشیه سودی بالا، شروع کسب‌وکار با ایکس‌بادی در دل کسب‌وکار فعلی را به انتخابی هوشمندانه و سودآور در مسیر توسعه و گسترش کسب‌وکارها تبدیل می‌نماید.
انتخابی سود‌آور برای گسترش هوشمندانه بسیاری از کسب‌و‌کارها
کسب‌و‌کارهای با بیشترین پتانسیل برای توسعه با ایکس‌بادی

کسب‌و‌کارهای با بیشترین پتانسیل برای توسعه با ایکس‌بادی

• مجموعه‌های ورزشی
• مجموعه‌ها و مطب‌های زیبایی
• مطب‌های فیزیوتراپی و توانبخشی
• سالن‌های زیبایی و بهداشتی
• مشاورین تغذیه و تناسب اندام

ملزومات و نیازمندی‌های توسعه با ایکس‌بادی

فضای تمرینی
9 متر مربع فضای تمرین برای یک نفر و 14 متر مربع برای تمرین 2 نفر بصورت همزمان

تجهیزات ایکس‌بادی
با پکیج پایه ایکس‌بادی جلسات تمرینی را یک‌به‌یک برگزار کرده و به تناسب است استقبال مشتریان قدم‌به‌قدم ظرفیت تمرینات را تا 6 برابر افزایش دهید.

مربی و نیروی کار
پس از معرفی نیروی منتخب خود به انستیتو مربیان، در کمتر از یک هفته پس از آموزش‌های اولیه، ضمن اطمینان از کیفیت برای ارائه خدمات ایکس‌بادی به مشتریان آماده خواهید بود.
ملزومات و نیازمندی‌های توسعه با ایکس‌بادی
Xbody

وقت جلسه خودرا تعیین کنید!

با شرکت در جلسه حضوری و دریافت مشاوره کارشناسان مجموعه، به بررسی فرصت‌های مختلف راه‌اندازی کسب‌وکار با ایکس‌بادی، جزئیات و شرایط سرمایه‌گذاری و بازگشت سرمایه و نرخ سودآوری بپردازید. در این جلسه شما پاسخ کلیه سوالات خود پیرامون راه‌اندازی کسب‌وکار با ایکس‌بادی را خواهید یافت. 

چرا ایکس‌بادی را به کسب‌و‌کار خود اضافه کنید؟!

ارائه خدمات تمرین با ایکس‌بادی، باعث افزایش جریان درآمدی و رشد سریع و چشم‌گیر کسب‌و‌کار شما خواهد گردید .
ورود به بازارهای جدید

ورود به بازارهای جدید

دستگاه ایکس‌بادی به سادگی امکان ارائه خدمات متنوعی را به مجموعه‌های در حال فعالیت اضافه خواهد نمود. رسیدن به نتایج دلخواه تنها با دو جلسه 20 دقیقه‌ای در هفته و همچنین حضور متخصص در طول جلسه تمرینی، با فراهم کردن فرصت ورود به بازارهای نو، مخاطبین و مراجعین جدیدی را به مجموعه شما معرفی خواهد نمود.
ایجاد مزیت رقابتی و افزایش فروش

ایجاد مزیت رقابتی و افزایش فروش

امکان ارائه خدمات ایکس‌بادی در کنار خدمات فعلی هر مجموعه‌ای، برای مراجعین آن مجموعه یک مزیت رقابتی برای پیشی گرفتن از رقبا محسوب شده و باعث جذب مشتریان بیشتر خواهد شد. امکان فروش بیشتر به مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید به ایکس‌بادی و ارائه خدمات بیشتر به آنها فرصتی مناسب جهت افزایش سطح فروش و فروش متاقبل خواهد بود.
ارائه خدمات و تمرینات پیچیده

ارائه خدمات و تمرینات پیچیده

انعطاف‌پذیری ایکس‌بادی امکان ترکیب این سیستم تمرینی با بسیاری از سیستم‌‌های دیگر و ارائه خدمات و تمرینات پیچیده را برای افزایش اثر‌بخشی و بازاریابی قدرتمند فراهم خواهد نمود. تاثیرات مثبت ایکس‌بادی بر روی پوست، افزایش گردش خون زیر پوست و کاهش سلوسیت این امکان را فراهم ساخته تا علاوه بر اثر بخشی بالای ایکس‌بادی در زمینه تناسب اندام، ایکس‌بادی را به گزینه‌ای مناسب و اثر‌بخش در دنیای زیبایی تبدیل نماید.
سرمایه‌گذاری اندک

سرمایه‌گذاری اندک

اگر در حال حاضر صاحب یک مکان ورزشی و یا کسب‌وکاری با یک فضای کوچک 10 تا 15 متری بلا استفاده هستید، راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق ایکس‌بادی در دل مجموعه‌ی فعلی بسیار ساده و نیازمند سرمایه‌گذاری اندک خواهد بود. تنها چیزی که برای راه‌اندازی این کسب‌وکار موفق در دل کسب‌وکار خود نیاز خواهید داشت یک دستگاه مناسب ایکس‌بادی و در صورت تمایل یک تلویزیون برای نمایش بزرگتر تصویر دستگاه بر روی آن است.
بازگشت سرمایه سریع

بازگشت سرمایه سریع

با تکیه بر تاثیر‌گذاری بالای تمرینات ایکس‌بادی و سیستم آموزشی قدرتمند مجموعه ایکس‌بادی، حاشیه سود‌آوری در کسب‌وکار با ایکس‌بادی بالا و هزینه‌های جانبی اندک است و سرمایه‌گذاری اندک اولیه بر روی این کسب‌وکار در زمانی کوتاه باز‌خواهدگشت.
افزایش توان بازاریابی و برندسازی

افزایش توان بازاریابی و برندسازی

اضافه نمودن خدمات تمرینی ایکس‌بادی به کسب‌وکار فعلی شما، فرصتی مناسب جهت ایجاد تمایز در بازار و ورود به بازارهای جدید است. سرعت رشد و شناخت روز افزون عموم مردم از ایکس‌بادی و خدمات آن، افزایش روز به روز داستان‌های موفقیت مراجعین و همچنین برنامه جامع تبلیغات یکپارچه این شرکت نیز اهرمی قدرتمند برای نفوذ بیشتر در بازار و جذب مراجعین بیشتر خواهد بود.

 با راه‌اندازی استودیوی XBODY  به بیش از 2000+ داستان موفقیت ما بپیوندید

ایکس‌بادی تنها یک ارائه‌کننده تجهیزات ورزشی نیست! بلکه با ارائه مدل‌های کسب‌وکاری اثبات شده و تمام راه‌حل‌های مدیریتی و بازاریابی، شما را به یک کارآفرین موفق تبدیل خواهد‌نمود. به پشتوانه پشتیبانی 360 درجه این مجموعه، شما به راحتی به تمامی تجربیات لازم برای موفقیت در کسب‌وکار خود دست‌خواهید‌یافت.

در رابطه با ایکس‌بادی و تکنولوژی تمرینات ورزشی ای ام اس بیشتر بدانید!

ایکس‌بادی با هدف افزایش سطح سلامتی و تناسب اندام و بوسیله بکارگیری تکنولوژی در علم ورزش، امکان دستیابی به بدن ایده‌آل را با تنها 2 جلسه‌ی 20 دقیقه‌ای در هفته امکان‌پذیر ساخته است. ایکس‌بادی کردن به کمک علم ای ام اس اثر‌بخشی یک تمرین 90 دقیقه‌ای در باشگاه‌های سنتی را تنها در 20 دقیقه امکان‌پذیر ساخته است.

ایکس‌بادی چیست؟
‌ایکس‌بادی با استفاده از شبیه‌سازی پالس‌های الکتریکی مغز بصورت مستقیم منجر به انقباض عضلات شده و درنتیجه سیستم تمرینی پیچیده طراحی شده منجر به افزایش متابولیسم و سوخت‌وساز بدن، کاهش درصد چربی بدن و رشد عضلات می‌شود.
کسب‌وکار با ایکس‌بادی
ایکس‌بادی تنها یک شرکت تکنولوژی‌ محور و تولید‌کننده تجهیزات ورزشی فوق‌ حرفه‌ای نیست بلکه با هدف توسعه و گسترش جدید‌ترین علوم مرتبط با تکنولوژی‌های ورزشی، با تاسیس بیش از 2000 استودیو و تربیت بیش از 10000 مربی متخصص، یکی از شرکت‌های پیشتاز در زمینه آموزش ای ام اس و بهینه‌سازی مدل‌های کسب‌و‌کاری ورزشی در سراسر دنیاست.
آشنایی با محصولات ایکس‌بادی
ایکس‌بادی تولید‌کننده با کیفیت‌ترین و موثرترین تجهیزات فوق حرفه‌ای ای ام اس در سراسر جهان و برنده بسیاری از جوایز مختلف مرتبط با کیفیت و طراحی برتر محصولات خود است. محصولات ایکس‌بادی با ارائه ظرفیت بالای خدمات و سابقه‌ای درخشان فعالیت در بیش از 2000 استودیو در سراسر دنیا کیفیت و دوام خود را به اثبات رسانده‌اند.
با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟