خدمات خصوصی، VIP و شرکتی

به سادگی بستن یک چمدان 
 کسب‌وکار خودت رو راه بنداز!
خدمات تمرین اختصاصی را در منزل و یا محل کار مشتریان خود ارائه دهید و تنها با یک چمدان، امکانات استودیوهای ورزشی ایکس‌بادی را در هر مکان و زمانی در اختیار مشتریان و مخاطبین خود قرار دهید.


باشگاهی کامل در چمدان شما! 


با چمدان ایکس‌بادی بدون محدودیت در هر مکان و زمان خدمات تناسب اندام و یا درمانی را ارائه دهید.

تنها دو گام تا شروع کسب‌وکار !

تنها دو قدم با راه اندازی کسب‌وکار شخصی و پیشرفتی بزرگ در زندگی حرفه‌ای خود فاصله دارید.
قدم اول اشتیاق برای شروع کسب‌وکار موفق شخصی است و قدم دوم تهیه چمدان ایکس‌بادی!
دستگاه تمرینی ایکس‌بادی به گونه‌ای طراحی شده تا به راحتی تمامی تجهیزات لازم در یک چمدان کوچک قابل حمل قرار گیرد تا با در اختیار داشتن این چمدان شما به راحتی می‌توانید باشگاه ایکس‌بادی خود را به هر مکان انتقال داده و مشتریان خود را در هر مکان و زمانی تمرین دهید و به راحتی آنها را به اهداف ورزشی و تناسب اندام خود برسانید.
تنها دو گام تا شروع کسب‌وکار !
موفقیتی بزرگ در چمدانی کوچک!

موفقیتی بزرگ در چمدانی کوچک!

• بازاری بکر و گسترده
• حاشیه سود بیشتر با کمترین هزینه‌های جاری
• رضایتمندی بالای مشتریان به دلیل کسب نتایج سریع
• عدم نیاز به فضای اختصاصی و هزینه‌های جانبی
• برترین کیفیت خدمات تمرینی با دوره‌های آموزشی انستیتو مربیان
این‌ها تنها شمار اندکی از دلایل موفقیت شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند.

جامعه‌ای بزرگ از مشتریان

• افراد که تمایل به تمرین در منزل و تحت نظر مربی خصوصی دارند.
• سازمان‌ها و شرکت‌ها که برای افزایش بهره‌وری و اهداف منابع انسانی در پی فراهم کردن امکانات ورزشی برای پرسنل خود در داخل سازمان می‌باشند.
• سالمندان و افراد کم توان و یا شرایط خاص که امکان خروج از منزل را ندارند.
• افرادی که دارای زمان کافی برای تردد به سمت باشگاه نیستند.
جامعه‌ای بزرگ از مشتریان
Xbody

وقت جلسه خودرا تعیین کنید!

با شرکت در جلسه حضوری و دریافت مشاوره کارشناسان مجموعه، به بررسی فرصت‌های مختلف راه‌اندازی کسب‌وکار با ایکس‌بادی، جزئیات و شرایط سرمایه‌گذاری و بازگشت سرمایه و نرخ سودآوری بپردازید. در این جلسه شما پاسخ کلیه سوالات خود پیرامون راه‌اندازی کسب‌وکار با ایکس‌بادی را خواهید یافت. 

مزایای راه اندازی کسب و کار با چمدان اختصاصی ایکس بادی چیست؟! 

از انعطاف پذیری و سادگی تمرین با باشگاه قابل حمل ایکس بادی برای ارائه خدمات کاهش وزن و سلامتی به سازمانها و نیازمندیهای مشتریان اختصاصی خود بهرمند شوید!
سریع ترین راه شروع یک کسب و کار سودآور

سریع ترین راه شروع یک کسب و کار سودآور

تنها با اشتیاق به کارآفرینی ورزشی و در اختیار داشتن چمدان ایکس بادی، با پشتیبانی آموزشی ایکس بادی بدون نگرانی برای یادگیری در کمتر از یک هفته می توانید کسب و کار خود را آغاز کنید.
سرمایه گذاری کم و زودبازده

سرمایه گذاری کم و زودبازده

عدم نیاز به استودیو ورزشی و باشگاه برای شروع کسب و کار و رسیدن به موفقیت نه تنها صرفه جویی بزرگی در سرمایه گذاری اولیه است بله با کاهش هزینه های کسب و کار در درازمدت منجر به بازده بیشتر و بازگشت سرمایه سریعتر خواهد شد.
راه حل انعطاف پذیر

راه حل انعطاف پذیر

با تشکر از طراحی انعطاف پذیر دستگاه های ایکس بادی و امکان ارائه خدمات در هر زمان و مکانی، شما به عنوان یک کارآفرین آزاد هستید همانگونه که کسب و کار خود را می بینید، در تناسب با نیازمندی های بازار و مشتریان اختصاصی خود پایه های موفقیت خود را پی ریزی کنید.
ارتباط اجتماعی با افراد موفق و مهم

ارتباط اجتماعی با افراد موفق و مهم

ارائه خدمات ایکس بادی و کار با یکی از جدیدترین تکنولوژی های ورزشی دنیا بصورت خصوصی و در محل مشتریان، منجر به ایجاد شبکه ارتباطی با ارزشی از مشتریان خاص و افراد موفق خواهد شد و این موضوع زمینه ساز افزایش سرعت موفقیت در هر کسب و کاری است.
جذب مشتریان جدید

جذب مشتریان جدید

در صورتی که در حال حاضر نیز به عنوان یک مربی خصوصی مشغول به فعالیت هستید، ارائه خدمات تمرینی ایکس بادی به مشتریان فعلی و یا جذب مشتریان جدید می تواند بازار فعالیت شما را به سرعت گسترش دهد.
بازار گسترده و بی رقابت

بازار گسترده و بی رقابت

با افزایش توجه عمومی به سلامتی و سبک زندگی سالم و همچنین افزایش اهمیت رضایتمندی شغلی در مدیریت منابع انسانی سازمانها و شرکت ها توجه بیشتری به سلامتی کارمندان و نیروی کار خود داشته و بازار بزرگی را برای ارائه خدمات سلامتی به سازمانها ایجاد نموده اند و با وجود گسترش روز افزون خدمات تمرینی ایکس بادی، همچنان رقابت در ارائه این خدمات اندک است و این خدمات به عنوان ارزشی منحصر به فرد و هیجان انگیز محسوب می شود.

 با راه‌اندازی استودیوی XBODY  به بیش از 2000+ داستان موفقیت ما بپیوندید

ایکس‌بادی تنها یک ارائه‌کننده تجهیزات ورزشی نیست! بلکه با ارائه مدل‌های کسب‌وکاری اثبات شده و تمام راه‌حل‌های مدیریتی و بازاریابی، شما را به یک کارآفرین موفق تبدیل خواهد‌نمود. به پشتوانه پشتیبانی 360 درجه این مجموعه، شما به راحتی به تمامی تجربیات لازم برای موفقیت در کسب‌وکار خود دست‌خواهید‌یافت.

در رابطه با ایکس‌بادی و تکنولوژی تمرینات ورزشی ای ام اس بیشتر بدانید!

ایکس‌بادی با هدف افزایش سطح سلامتی و تناسب اندام و بوسیله بکارگیری تکنولوژی در علم ورزش، امکان دستیابی به بدن ایده‌آل را با تنها 2 جلسه‌ی 20 دقیقه‌ای در هفته امکان‌پذیر ساخته است. ایکس‌بادی کردن به کمک علم ای ام اس اثر‌بخشی یک تمرین 90 دقیقه‌ای در باشگاه‌های سنتی را تنها در 20 دقیقه امکان‌پذیر ساخته است.

ایکس‌بادی چیست؟
‌ایکس‌بادی با استفاده از شبیه‌سازی پالس‌های الکتریکی مغز بصورت مستقیم منجر به انقباض عضلات شده و درنتیجه سیستم تمرینی پیچیده طراحی شده منجر به افزایش متابولیسم و سوخت‌وساز بدن، کاهش درصد چربی بدن و رشد عضلات می‌شود.
کسب‌وکار با ایکس‌بادی
ایکس‌بادی تنها یک شرکت تکنولوژی‌ محور و تولید‌کننده تجهیزات ورزشی فوق‌ حرفه‌ای نیست بلکه با هدف توسعه و گسترش جدید‌ترین علوم مرتبط با تکنولوژی‌های ورزشی، با تاسیس بیش از 2000 استودیو و تربیت بیش از 10000 مربی متخصص، یکی از شرکت‌های پیشتاز در زمینه آموزش ای ام اس و بهینه‌سازی مدل‌های کسب‌و‌کاری ورزشی در سراسر دنیاست.
آشنایی با محصولات ایکس‌بادی
ایکس‌بادی تولید‌کننده با کیفیت‌ترین و موثرترین تجهیزات فوق حرفه‌ای ای ام اس در سراسر جهان و برنده بسیاری از جوایز مختلف مرتبط با کیفیت و طراحی برتر محصولات خود است. محصولات ایکس‌بادی با ارائه ظرفیت بالای خدمات و سابقه‌ای درخشان فعالیت در بیش از 2000 استودیو در سراسر دنیا کیفیت و دوام خود را به اثبات رسانده‌اند.
با ما در تماس باشید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
به دنبال شروع کسب‌وکار خود و راه‌اندازی مرکز‌تمرینی XBody هستید؟